дізнатися, як скоротити витрати на страхування автомобіля

Ніхто не хоче платити більше за страхування автомобіля, що вони повинні бути. Звичайно, страхування автомобіля є необхідним практично у всіх державах, і навіть у державах, де, маючи це не державний закон, тим не менш, дуже гарна ідея, щоб він. Однак ключем до максимізації страхування автомобіля у вас є без надмірного розширення вашого гаманця до межі є переконатися, що ви застраховані ні завищеними, ні по страхових, та визначення, де цей баланс може бути важким завданням. Тобто, він може бути жорстким, якщо ви не ставите основні дослідження в неї.

У цій статті ми пропонуємо різні поради та методи, які можна застосовувати, щоб знизити страхування автомобіля зберігаючи достатнє освітлення, щоб захистити вас і ваш автомобіль.

З’ясуйте, скільки ви їздите щороку. Багато страхових поліси автомобіля написані в припущенні, що водій збирається поставити 12k до 15k миль на рік на їх автомобіль, але ви їдете набагато менше, ніж це? Якщо це так, деякі страхові компанії надають знижки низьким пробіг, якщо ви можете чесно сказати, що ви їдете менше, ніж приблизно 7500 миль на рік.

Використовуючи свій автомобіль бізнес використовує може бути хороший податкове вирахування, але ви заплатите за це страхування Вашого автомобіля. Ваш роботодавець дасть вам субсидії на автомобіль кожен місяць? Вам платять пробіг кожен місяць? Якщо ні, то у них немає “корисливих інтересів” у вашому автомобілі, і ви, можливо, не сказати, що ви використовуєте його для бізнесу у вашій страхової компанії, де за додаткову плату можуть бути додані, якщо ви скажіть, що ви робите.

Які цифри ви використовуєте для ваших різних франшиз? Майте на увазі, у вас є зменшують зіткнення, ще один для всеосяжного, можливо, навіть ще один для вогню, і вони не повинні бути на тому ж малюнку. Франшиза це гроші, які ви платите зі своєї кишені, якщо ви зробите претензії. Звичайно, ви не хочете, щоб подати позов, але зверніть увагу, що ви можете заощадити багато, піднімаючи франшизи, наприклад, від $ 250 до $ 500, або від $ 500 до $ 1000.

Що ваш кредитний звіт потрібно робити з страхування автомобіля? Багато в ці дні, так як все більше і більше автомобілів страхові компанії починають використовувати інформацію про кредитний звіті клієнта, щоб визначити їхній кредитний рейтинг і коригувати свої премії відповідно. Страхові компанії стверджують, мати статистичні докази того, що говорить, що люди з низькими кредитними рейтингами файл більше претензій. Хоча існують різні групи по захисту прав споживачів, які кидають виклик цієї знахідки, деякі страховики роблять це, так що це у ваших інтересах, щоб тримати очей на ваш кредитний звіт і переконайтеся, що немає помилкових записів на ньому, і що ваша кредитна Оцінка настільки ж висока, як це може бути, щоб ваш премії можуть бути як досяжними.

Захистіть свій автомобіль і тримати його захист. Багато страховиків пропонують додаткові знижки, якщо ваш автомобіль оснащений подушками безпеки, Система ABS і сигналізація. Якщо ці пункти не прийшов із заводу встановлена ​​на вашому автомобілі, це може бути економічно правильним рішенням, щоб мати їх покласти, якщо ви можете отримати знижки на страхування, як результат.

По всій імовірності, найважливіше, що ви можете зробити, щоб заощадити на страхування автомобіля, щоб навколо магазину. Порівняйте ціни і політики, як онлайн, так і в автономному режимі, але переконайтеся, що ви дійсно порівнювати яблука з яблуками при порівнянні політики, тому що багато чого може мати $ 2000 франшизи і ніякої крадіжки обхвату, яка не робить її наносять досить небагато.