дізнатися, як подати претензію автострахування страхування

Подача страхового відшкодування: крок за кроком

Багато людей плутають, коли аварія відбувається і стати трохи підкреслені, коли справа доходить до подачі позову. Особливо, якщо немає ніякого попереднього досвіду в роботі зі страховими компаніями. Щоб зробити це набагато простіше і менш напруженим для вас, ось крок за кроком керівництво про те, як подати претензії Автострахування:

1. Вирішити ви повинні подати позов взагалі. Простий факт, що ви звернетеся в страхову компанію з простих питань про подачу позову вона вже впроваджена в ваш особистий рекорд і розглядати як претензію. І мати більше записів у вашій запису просто означає, що ваші ставки підуть вгору. Так що намагайтеся тримати кількість претензій запису якомога нижчою. Незалежно від того, чи було це вашої вини чи ні в аварії, ви повинні спочатку запитати себе, якщо ви можете платити за збиток на свій розсуд. Якщо відповідь буде позитивною, і ви можете покрити збитки без серозного фінансових проблем, то не подають позов взагалі. Страхова допомога повинна бути використана тільки у випадках, коли немає ніякого іншого вибору.

2. Забезпечити максимально точної інформації, скільки можливо. Якщо ви вирішили, що пред’явлення позову неминучі, то спробуйте включити всю необхідну інформацію в звіт. Якщо й були якісь свідки, спробуйте отримати від них інформацію. Чим більше інформації ви надасте, тим легше буде для страхової компанії, щоб обробляти ваші претензії і покрити свої збитки. Пам’ятайте, що інформація повинна бути точною і правдивою, тому що якщо це не так, компанія може відмовитися платити взагалі.

3. Спробуйте зберігати заявку якомога швидше, щоб переконатися, що вона обробляється належним чином і в строк. Майте на увазі, що ваша страхова компанія буде почати її обробку, тільки коли застосовуються, навіть якщо ти не винен. Так що чим раніше, тим краще, особливо якщо у вас є, щоб покрити серйозних ушкоджень або травм.

4. Будьте готові до іншої страхової компанії зв’язатися з Вами. У разі, якщо є спір між постачальником страхування і страхової компанії іншого абонента після аварії ви можете зв’язатися по іншому страховику забезпечити вашу точку зору в зв’язку з аварією. Якщо це відбувається, спробуйте документування або запису вся розмова і записати ім’я людини, ви говорили с. Це може бути дуже корисно в разі виникнення будь-яких ускладнень чи правових заходів у цій ситуації. Яка може бути можлива, навіть якщо у вас є дешеве страхування автомобіля.

5. Приступаючи відремонтувати автомобіль нарешті. У разі, якщо ваше авто постраждали тілі ушкодження під час аварії він буде тільки після того, як страхова компанія опрацювала стверджують, що ви отримаєте її виправити. Як правило, коли ваші претензії були оброблені і затверджені вашої страхової компанії зв’яжеться з Вами і вказати відправку вашого автомобіля, щоб конкретні магазини тіла після страхової регулятор оцінив збиток. Деякі претензії отримати обробляються швидше, ніж інші, залежно від складності Вашої ситуації було з аварією і як багато партій були залучені. Деякі люди думають, що наявність дешевого автомобіля зробить процес більше у порівнянні з більш дорогими політики, але це не так.