дізнатися, як зберегти великий на ваше авто страхування

Коли ви з’ясуєте, що вартість нового автомобіля, ви також повинні враховувати вартість автострахування. Маючи хороші страхування автомобіля є обов’язковим у сучасному світі, і насправді дуже здорова ідея, навіть якщо вона не вимагає закон, так як це в більшості держав, принаймні, мінімального покриття. Але так як ви повинні мати авто страхування в будь-якому випадку, ні, звичайно, немає сенсу платити більше, ніж потрібно, щоб, так ось деякі речі, які ви повинні розглянути, коли ви ходите по магазинах для страхування автомобіля, щоб захистити свої інвестиції в вашому автомобілі.

Перш за все, ви повинні розуміти, що вартість Вашого автомобіля в Вашому розумі, ймовірно, набагато більше, ніж фактична вартість автомобіля. Це природно, ми всі думаємо, наш автомобіль є або машина Всевишнього. Але ви повинні зіткнутися з реальністю, що ніхто інший не має, що ж емоційна прив’язаність до вашої машини, і на основі ваших вигляд вашого автомобіля, ви можете, як правило, більш-застрахувати.

Ви, безсумнівно, відомо, що як тільки ви залишите стоянці дилера, ваш новий автомобіль тільки що була перетворена в новий автомобіль, за кермом, що кілька сотень футів лише коштувати вам великий час. Як ви водити машину і накопичувати час і милі на цьому, вартість автомобіля продовжує йти вниз.

Вам потрібно дізнатися, скільки ви ще довго на автомобілі, або, можливо, у вас навіть є це окупилося. Тепер порівняйте це з вартістю страховки. Якщо додаткові витрати на страховку більше, ніж реальна вартість автомобіля і скільки ви повинні на цьому, немає сенсу в тому, страховку на ньому. Видалення страховку від вашого автомобіля може заощадити вам купу грошей, але також, що якщо ви все ще здійсненні платежів на автомобіль, кредитор фінансування вашого авто в кредит, можливо, не дозволить вам видалити страховку, поки не були виплачені.

Далі, зрозуміти ваші покриття та франшизи для кожного з них. Так, є різні франшизи (звичайно) для кожного типу покриття. Наприклад, ви, ймовірно, хочете страховку на випадок викрадення, якщо ви живете в районі метро. Але якщо ви живете в сільській Америці і зберегти ваш автомобіль в гаражі, коли ви не використовуєте його, ви можете розглянути його упускати крадіжки страхового покриття.

Якщо ви вирішили зберегти будь-який з ваших покриттів, вивчити суми франшизи, яка супроводжує охоплення. Франшиза у розмірі $ 100 буде виробляти страхова премія, яка значно вище, ніж якщо франшиза становить $ 500 або $ 1000. Правда, це буде менш болючим, якщо фінансово вам потрібно подати позов, але якщо ви не подати позов, то гроші у вікно.

Він може піти, не кажучи, але уникайте правил дорожнього руху, особливо ті, які рухаються порушень. Ваша страхова компанія дізнається про це, гарантована, і вони будуть підняти ставки, тому що ви в даний час класифікуються як більший ризик. Це особливо вірно щодо водіїв, які молодше 25 років, де квиток або два може привести до вашої швидкості в два рази.

Зробити вашу належної обачності і порівняти ціни в магазинах. Кошториси він лайн страхування автомобіля може надати вам великі ставки, хоча ви повинні переконатися, що ви дійсно порівнювати яблука з яблуками. При порівнянні ж охоплення з тим же франшиз і ті ж обмеження і стелі, то ви можете побачити, якщо інтернет-цитату дійсно вигідну угоду. Просто тому, що являє собою інтернет-цитату автоматично не означає, що буде краще, але це, безумовно, варто зареєструватися.

Є способи, щоб заощадити на авто страхування, і розуміння ваших варіантів і різних факторів, що впливають на ціноутворення страхування автомобіля дозволить Вам прийняти обгрунтоване рішення і заощадити гроші в цьому процесі.