дізнатися, як ваш бізнес може платити за страхування і медичні витрати

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, ваш дохід обкладається самозайнятості податку, федеральний прибутковий податок, і податкових доходів держави. Це дає вам платять більшу частину ваших доходів для уряду. На щастя, більшість самозайнятих людей, щоб претендувати створення відповідного механізму HRA чи здоров’я відшкодування. HRA може включити свій бізнес на відшкодовує медичного страхування і з власної кишені витрати на медичне обслуговування, і заощадить вам додаткові $ 3000 щороку.

здоров’я відшкодування витрат за самозайнятих

HRA просто угода, яка дозволяє вашому бізнесу для покриття медичних витрат співробітників, у тому числі індивідуальних медичних страхових премій, як оподатковувані додаткові пільги. Ця податкова пільга була створена в статті 105 Податкового кодексу IRS в 1955 році, коли General Electric лобіював бізнес-правила відшкодування, щоб надати йому більшу гнучкість у створенні пільги для співробітників.

Будь створений як S-Corp або C-Corp кваліфікується створення відповідного механізму охорони здоров’я відшкодування. Якщо ви є С або F Розклад індивідуального підприємця, HRA, допускається, якщо ваш чоловік може працювати принаймні частину часу в бізнесі. Ви буде створення пакета винагород працівникам, яка охоплює медичного страхування, премії страхування на випадок інвалідності, довгостроковий догляд премії, і навіть з власної кишені витрати на медичне обслуговування, такі як стоматологічне обслуговування.

Композиція Здоров’я Відшкодування робить ваші податки йдуть вниз, тому що, коли ви отримуєте списати витрати на медичне обслуговування за Вашим розкладом C, ви не платити федеральний прибутковий податок, податки дохід держави, а 15,3% FICA самозайнятості податку. Мало того, що бізнес відшкодувати вам вартість медичного страхування, але ви також можете налаштувати HRA відшкодувати стоматологічне обслуговування, профілактичне обслуговування, страхування на випадок інвалідності, довгостроковий догляд страхування, та інші з власної кишені витрати на медичне обслуговування .

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, але не мають HRA, можна списати ваші премії медичного страхування на 1040, заощаджуючи ваш федеральних прибуткових податків. Але, ви як і раніше піддаються всі податки на прибуток для цих витрат. Ви не зможете списати будь-які інші витрати, перелічені вище.

Використання HRA з ощадного рахунку охорони здоров’я

Деякі фінансові радники не розуміють, що ви можете мати HRA а також медичні ощадні рахунки (HSA). Можна звичайно. Єдине обмеження в тому, що HRA не може відшкодувати витрати, які можуть застосовуватися до франшиза HSA, таких як відвідування лікаря або лікарських препаратів. Але, він може покрити будь-які страхових премій і профілактичну допомогу.

Потенційна економія величезні. Давайте припустимо, що власник бізнесу в 28% розряд оподаткування, має медичні ощадні рахунки плану, і накликати на себе такі витрати.

Медичному страхуванню – $ 7000, профілактичні витрати – $ 1000, ін – $ 2000

Самозайнятих власник бізнесу може списати $ 7000 премія по платежах до федерального бюджету дохід, економлячи 28% від цього, або $ 1960. Якщо HSA забезпечує повне фінансування, додаткові $ 1582 буде збережений від федеральних податків на прибуток і $ 282,50 від податків дохід держави. Так, загалом, податки власника бізнесу знизиться на $ 3,824.50.

Після HRA налаштовано, всі $ 10000 на витрати перераховані вище, можуть бути відшкодовані по бізнесу. Так, власник бізнесу буде економити в цілому $ 2800 від федеральних податків на прибуток, $ 500 від податків дохід держави, і $ 1530 в самозайнятості податків. Власник бізнесу також отримаєте, щоб скористатися ті ж $ 1960 в медичні ощадні рахунки економії податків, для загального скорочення податків у розмірі $ 6790.

Розумні власники бізнесу скористатися всіма податкові відрахування, для яких вони мають право. Ви можете компенсувати витрати медичного страхування з початку року, але витрати за свій рахунок лише з дати вашого HRA починається.