дізнатися про страхування вільних будинків

Страховка домовласника те, що кожен домовласник повинен мати в наявності в будь-який час. Але одне питання, що стосується страхування домовласників відбувається вже багато останнім часом і може викликати різні проблеми для домовласників, які мають купили новий будинок ще не продали свою стару ще.

І це питання про страхування вільних будинків.

В умовах сучасного ринку, це не рідкість для домовласників, щоб купити новий будинок, не продаючи свої старі в першу чергу.

Це займає більше часу, і більше часу вдома, щоб отримати продаються в даний час, так що ця проблема не є рідкістю для людей, щоб переїхати у свій новий будинок, а їхній старий залишається вакантним протягом деякого часу.

Проблема полягає в тому, що багато страховики не будуть страхувати вакантної будинку, тому що є велика ймовірність того, що щось може трапитися.

25 лютого 2007 стаття Стіва McLinden з Bankrate.com, “вільні будинки на продаж здійснює страхування небезпеки”, обговорюються деякі питання, які можуть виникнути при спробі застрахувати будинок, який незайняті.

Причина, чому ця проблема вільних будинків необхідності бути застраховані стає такою гарячою темою в останній час, тому що багато з них зараз просто сидів на ринку у зв’язку з відсутністю діяльності в багатьох областях.

Багато страховики не хочуть брати на себе ризик страхування цих типів будинків, хоча більшу частину часу це прекрасно і нічого не відбувається, щоб ці будинки поки ніхто не перебуває в них.
«Страховики в цілому не подобається, щоб покрити вільних будинків. Це тому, що такі випадки, як ушкодження крадіжки, вандалізму, вогню і води, набагато більш імовірно, відбудеться в порожні будинки, ніж окуповані і отримані пошкодження, швидше за все, буде гірше, тому що ніхто не навколо, щоб повідомити про це або зупинити його.

Більшість страховиків просто перестануть охоплення всі разом, коли будинок стає незайнятим протягом більше 30 днів, і ніяких нових жителів не переїхав туди

Хоча є деякі речі, які можна зробити, щоб уникнути цієї ситуації, хоча домовласники повинні пам’ятати, що кожен політиці і страховою компанією відрізняється.
“Тим не менш, деякі страховики надасть вам ‘вакансія дозволу,’ за умови, що ви будете просити його, перш ніж ці 30 днів спливають. Такі дозволи надасть вам найбільшого висвітлення у вас були, але не захистить будинок від таких речей, як зловмисні дії, розбитого скла або пошкодження водою. ”

Якщо ви знаєте, що у вас буде вільний будинок на руках протягом деякого часу, все надія ще не втрачена.

Деякі страхові компанії пропонують страхування спеціально зшиті для вільних будинків, хоча це не завжди за дешевою ціною. Якщо ви опинитеся в подібній ситуації, вам краще було б, щоб навколо магазину і шукати за кращими цінами і політики.
“Деякі великі страховики і додатковий лінії страховики роблять пропозиції вакантних-Страхування житла – для жорсткої ціною, звичайно. Зателефонуйте навколо і зробити пошук в Інтернеті. Ті ж страховики можуть скоротити Вас швидкістю перерву, якщо у вас є центральні системи оповіщення пожежі та крадіжки, мали засувів замків і детекторів диму встановлені, і утеплені вашого будинку, щоб захистити сантехніка від морозів. Організація, щоб хтось прийшов, регулярно, щоб перевірити на місці, також, швидше за все, принесе вам менше преміум ».