дізнатися про страхування автомобіля в штаті Міссурі

Кожна держава, в тому числі Міссурі, має свій власний унікальний набір вимог, коли мова заходить про страхування автомобіля. Якщо ви близькі до водіння віку в Міссурі або ви рухаєтеся в Міссурі з іншої держави, має сенс дізнатися про ці вимоги. Як тільки ви дізнаєтеся про страхування автомобіля в штаті Міссурі, ви виявите, що у нього є кілька подібностей і деякі відмінності від інших держав.

Одним з найбільш важливих вимог ви хочете бути в курсі, що Міссурі вимагає для підтримки фінансової відповідальності для Вашого автомобіля. Звичайно, якщо ви не рухаєтеся в Міссурі зі штату Вісконсін, Флорида, Нью-Гемпшир або ви вже повинні бути знайомі з концепцією обов’язкового страхування автомобіля. Основному законі в Міссурі свідчить, що ви повинні завжди зберігати фінансову відповідальність за ваш автомобіль в будь-який час, щоб гарантувати, потерпіла сторона захищена.

Отже, що ж потрібно знати про страхування автомобіля в Міссурі? Однією з важливих тем, що ви повинні надати докази страхування у час, в тому числі при реєстрації вашого транспортного засобу з DMV. Деякі прийнятного докази фінансової відповідальності включають поточну карту страхування, отримання від вашої страхової компанії показує ім’я та інформацію про автомобіль, фактичний страховий поліс, або самозастрахованнимі карту з водіїв і транспортних засобів Послуги бюро (стосовно до дилерів). Ви зважаєте звільняються від надання страховий поліс, якщо ваш автомобіль є офіційним регіональними, федеральними або муніципальними транспортного засобу або у вас є комерційне транспортний засіб і карта “двигуном для оператора» замість цього.

Ви також повинні знати, що штаті Міссурі не тільки вимагає від вас страхувати свою відповідальність на ваш автомобіль, вони також вимагають мінімальний розмір страхової суми ви повинні підтримувати. Всі держави відрізняються в цьому відношенні, так що варто знати мінімальні межі для вашої держави. Наприклад, в Техасі межі 30/60/30 (зобов’язання / власність), але в Пенсільванії межі 15/30/5 (зобов’язання / власність). Так що, як бачите, необхідну кількість сильно відрізнятися. Якщо ви є жителем штату Міссурі мінімальних меж страхування 25/50/10, тобто ви повинні підтримувати в $ 25,000 відповідальності для однієї людини, $ 50 000 для однієї аварії, і $ 10000 матеріальний збиток за аварію. Всі автомобільні страхові поліси написано в Міссурі повинна відповідати наступним мінімальних меж, але важливо, щоб переконатися в цьому з вашим страховиком, щоб підтвердити, що ви за законом. Якщо з якоїсь причини ваша політика не дотримуватися мінімальних меж, вам слід звернутися до агента негайно!

Отже, ви знаєте, ви повинні юридично підтримувати страхування автомобіля в штаті Міссурі. Але, що станеться, якщо ви вирішили ризикнути і відмовитися від покупки страховки? Якщо ви потрапили без доведення страхування ви може бути пов’язане з однією з наступних заходів покарання – 4 очки на записі водіння, порядок зупинення, що суб’єкти Вам моніторинг, або призупинення дії ліцензії. Якщо ви знаходитесь в автомобільній аварії і не може подати докази страхового вам доведеться подати SR-22 з ДОР протягом трьох років. Таким чином, ви можете бачити, що збереження належного страхування є життєво важливим!

Тепер у вас є базові знання страхування автомобіля в штаті Міссурі. Сподіваюся, ви тепер зможете отримати страховку котирування і іншу інформацію, поінформованим споживачем, а також запобігання будь-яких юридичних наслідків від Вашої нездатності забезпечувати страхуванням.