дізнатися про благодійну ануїтетів подарунок

В обмін на безвідкличний дар грошових коштів або інших активів до кваліфікованого благодійної організації, донор може отримати податкове вирахування благодійних та фіксовану суму грошей, щоб бути сплачений на частину свого життя. Ця угода називається благодійний ануїтету подарунок. Ці довічне допомога не вважається “дохід” і частковим неоподатковуваних повернення подарунок донора. Пожертвуваного майна стає частиною активів благодійності та платежів загального зобов’язання благодійність. Ануїтет стоїть вся база активів благодійної, а не тільки вартість подарунка. У випадку подарунок у вигляді цінних паперів, значення встановлюється справедливої ​​ринкової вартості на дату вкладу.

Багато держав регулюють благодійну ануїтетів подарунок і вимагають благодійної забезпечити держава опублікований подарунок ануїтету швидкість графіку максимальна швидкість ануїтету благодійності пропонує кожному донору (ануїтету), перелік яких визначається актуарних віку (до найближчого дня народження) на дату подарунок . Благодійність може витратити частину вкладу в будь-який час, в тому числі відразу після отримання. Тим не менш, благодійність повинна підтримувати достатні резерви (відповідно з державними законами) і задовольняють нормативним вимогам штату, де благодійної ануїтету подарунок був виданий.

Благодійний Подарунок ренти угоди не всі держави дозволяють використання кожного типу багато угод, які доступні. Зазвичай благодійності необхідно представити кожен тип угоди він хотів би запропонувати. Деякі з цих типів подарунок ануїтет є:

Негайний ануїтет подарунків Як випливає з назви, ануїтети, які починають здійснювати платежі в кінці періоду, безпосередньо наступного внесок називають негайної ренти подарунок. Ці періодичні аннуїтетниє платежі можуть бути зроблені щомісячно, щоквартально, раз на півроку або раз на рік, як це визначено в угоді.

Відстрочені ануїтети Подарунковий Відстрочені ануїтети подарунок передбачають виплати починаються в дату в майбутньому, яке вибирається донор, але повинні бути більше одного року після дати вкладу.

Вартість подарунка Рента Зазвичай ці види ануїтетів створюються батьків або прабатьків для маленької дитини, і відстрочку платежів, поки дитина не очікується, надійде в коледж. Ануїтетними (и), тобто можливість отримувати ануїтетні платежі для його або її життя, або отримувати набагато більше платежів строком на чотири або п’ять років, як це визначено в угоді.

Гнучка Рента подарунків виплату ренти дата початку вибирається ануїтетними (и). Донора вибрали б початкові “цільових дата» для платежів, щоб почати. Благодійність потім пропонують широкий спектр виплат з різними фіксовані суми оплати і різні дати початку. Оскільки відрахування на благодійні цілі залишається фіксованою, ануїтету швидкість для кожного дата початку доведеться міняти. Платежі будуть нижче, якщо дата початку було раніше і більше, якби дату початку було пізніше. Кожен ануїтету буде визначити на щорічній основі, чи дійсно вони хочуть аннуїтетниє платежі, щоб почати цього року.

Угода Версії Існують три версії кожного типу угоди. До них відносяться:

“Однією життя” угоду – ануїтетними платежами протягом усього терміну ануїтету,

“Два життя поспіль” угоду – аннуїтетниє платежі для життя ануїтету, а потім аннуїтетниє платежі на ту ж суму з іншою людиною, якщо він або вона виживає ануїтету, а “спільні і Survivor” угоду – аннуїтетниє платежі обом подружжю одночасно, причому кожен отримувати половину оплати, а в разі смерті одного з рантьє, зверніть Survivor повної ануїтету.