дізнатися все про страхування власників будинку

Головна Страхування власників захищає дах над головою вниз через фундамент і всі між ними. Перш за все, ваше почуття безпеки будуть захищені. Ця страховка покриває ваш будинок, ваше майно і ваша особиста відповідальність. Орендарі страхування захищає двох останніх; майна і відповідальності.

Страхування житла буде захищати все, що ви є власником незалежно від того, де ви живете, але ваш страховий поліс буде значно нижче, якщо це область низького злочину, і місце, де кілька стихійні лиха трапляються. Також було б у ваших інтересах, щоб купити будинок в районі, де витрати на будівництво та матеріали дешевше. Страхова компанія прийматиме все це до уваги, коли вони встановлюють ставку вашої політики.

Багато страхових компаній пропонують знижки на страхові внески на страхову й для Вашого будинку і Вашого автомобіля, коли ви купуєте всі вони з їх компанії. Це означає зниження страхових тарифів для вас.

Страхові тарифи знизяться значно, якщо ви придбати поліс з більш високим податком. Це означає, що вам доведеться платити більше зі своєї кишені, якщо що-небудь трапиться, але ваші щомісячні платежі будуть менше. Встановіть різницю в ціні платежів у бік, поки у вас немає франшизи збережені.

Однією з додаткових послуг, які цей вид страхування пропонує піклується про вас і вашої родини після пожежі або стихійного лиха зруйнували ваш будинок. Вони будуть піклуватися про вартість для вас місце для проживання під час Вашого будинку перебудовується або фіксованою.

Якщо елементи всередині вашого будинку пошкоджені, вкрадені або зруйновані, страхова компанія замінить їх відповідно до їх відновної вартості або амортизованою вартістю. Відновлювальна вартість це вартість абсолютно нового предмета, в той час як залишкова вартість є те, що це коштує, коли виникає проблема.

Страхування на ваш будинок буде також охоплювати особистої відповідальності для вас чи інцидент відбувається у вашому будинку або десь в іншому місці. Вона охоплюватиме вас, якщо ви нести відповідальність за шкоду іншій людині або пошкодження чужого майна.

Люди судять інших і відповідачем у суді сьогодні із загрозливою швидкістю. Навіть якщо у вас є особиста відповідальність з вашим будинком страхування, ви можете додати додаткове покриття називається особистої відповідальності парасольки переконайтеся, що ви буде покритий, якщо ви подали до суду.

Ви живете в районі з частими повенями? Більшість страхових полісів не покривають повені, тому обов’язково поговоріть з вашим агентом, якщо ви хочете, щоб ваш будинок повинні бути охоплені. Політика повені покриття не не набуде чинності лише через 30 днів після воно було придбано, тому придбати страховий відразу.

Частина вашого будинку страховка покриває особистих речей у вашому домі. Ювелірні вироби, комп’ютери, музичні інструменти, хутра, спорядження для гольфу, камери, предмети колекціонування та спортивного обладнання всі речі, які не можуть бути замінені на клацанням капелюх.

Страхування власники будинку можуть покрити ваші будинки, ви особисто, і все всередині вашого будинку. Розглянемо різні аспекти даного виду страхування, і внести необхідні корективи в політику так, щоб всі ваші особисті потреби будуть покриті.