дізнатися більше про факти автострахування

Що так багато варіантів в даний час доступні на ринку автострахування, це може бути досить важко знати, які продукти вибирати. Розуміння деякі основні факти про страховий ринок може допомогти вам приймати обгрунтовані рішення. Нижче наведено п’ять фактів, які ви повинні знати про ринок страхування автомобілів.

1) Преміум план – Чи варто? Тепер є можливість придбати розкішний пакет страхування, який включає в себе нову заміну автомобіля і аварії вибачення серед інших послуг. Ви будете платити у великій мірі за ці доповнення, тому переконайтеся, що ви розумієте те, що ви отримуєте. Ви можете бути в змозі отримати такі ж переваги, не купуючи страхової премії.

2) порівняно із загальним ринком Нестандартні ринок – Водії з нижче середнього запису водіння повинні ходити по магазинах дуже ретельно для автострахування. Загальний компаній страхового ринку регулярних страхових компаній, які поділяють ризик поганих водіїв. Отже, їх ставки досить високі. Новий учасник бізнесу Автострахування є Нестандартні ринку. Цей ринок складається з низки спеціальних компаній, які існують виключно для забезпечення нестандартних драйверів і конкуренція тримає їх ставки дещо нижче.

3) найбільш і найменш дорогих міст в Америці для страхування автомобілів в 2006 році – Найменш дорогим містом в Америці було Роанок, штат Вірджинія. Там середня річна премія склала всього $ 912. Найдорожчим був Детройті, в середньому більш ніж на $ 5800. У той час як ви не можете планувати хід заснований на вартості страхування, знаючи, на страховому ринку, а також інші вартості життя проблеми можуть допомогти вам вирішити між двома зіставними містами.

4) Центр є найдорожчим – Як ви вже знаєте, ставки страхування авто завжди вище в містах, ніж у малих містах і передмістях. Що ви можете не знати, однак, що навіть у межах міста ваші питання поштовий індекс. Просто виборі будинку в більш житлової частини міста, а не центр міста може заощадити сотні доларів.

5) страхування авто Закупівля це гра чисел – Цілком можливо, що ви будете платити за страхування автомобілів протягом багатьох років і ніколи не повинні використовувати політику. Однак, це також можливо, що вам знадобиться ваш страхування, як тільки ви відігнати багато. Ви не можете передбачити все, що теоретично може трапитися з вашим автомобілем. Звідси випливає необхідність грати гра чисел. Подивіться на ваш бюджет і продумати, що станеться, якщо ви потрапили в аварію. Також визначте, скільки ви можете реально витрачаєте кожен місяць. Тоді по магазинах навколо, щоб отримати краще страхування за ці гроші ви можете дозволити собі витратити. Будьте впевнені, щоб розглянути різні франшиз.

Є так багато варіантів, наявних в автомобільному ринку страхування сьогодні про те, що було б досить багато часу, якщо не абсолютно неможливим, щоб зробити “ідеальний” вибір. Проте, розуміння ринку і змінні, за якими у вас є контроль допоможе вам у прийнятті розумне рішення. Витратьте час, щоб розглянути ваші варіанти, і ви знайдете автострахування, який добре працює для вас.