дізнатися більше про медичне страхування

Кожна людина заслуговує на те, щоб мати якийсь захист, коли вони є медичні проблеми. Важко ігнорувати, наскільки важливо уникати поганого здоров’я є наше спільне щастя. Крім того, важко ігнорувати, як важливе збереження нашого здоров’я це дозволяє нам зробити нашу частину в житті.

Тому що ніхто не може знати, що доля спіткає його або її, дуже важливо мати медичну страховку, щоб покрити рутинних перевірок. Це дуже важливо, так як профілактика може піти довгий шлях до допомоги нам уникнути надзвичайних ситуацій. Хороший план медичного страхування повинні також бути в змозі піклуватися про вартість лікування вам потрібно після інсульту або інших невідкладної медичної допомоги.

Всі люди захворюють в якийсь момент протягом усього їхнього життя. Ми могли б жертвою великої автокатастрофи. Високі витрати на охорону здоров’я витрати, понесені у зв’язку з ці випадки можуть спричинити за собою виснаження своє життя заощадження, а в деяких випадках, в результаті чого людина, щоб подати на банкрутство. Медичні витрати знаходяться на підйомі, і ці витрати не виявляють жодних ознак звернути назад нинішню тенденцію. Ось чому так важливо проводити медичне страхування.

Деякі можуть сказати, що вартість медичного страхування саме відбувається через дах, і що з цієї причини вони не хочуть купити його. Тим не менш, при перших ознаках медичних неприємностей, він або вона виявить, що не купують медичну страховку зрештою це набагато дорожче. Рахунок за операцію в амбулаторних умовах може бути десять тисяч доларів або більше. Не маючи медичної страховки може бути набагато дорожче, ніж те, так звані дорогі покриття.

Альтернатива, яка може допомогти зберегти ваші щомісячні витрати вниз високою франшизи поліс страхування здоров’я. Ці політики можуть платити за великі витрати. Ці плани не платять за самі дрібні витрати. Перевагою є те, що страхові внески набагато менше, ніж низьку франшизу політики.

Медичне страхування не був створений, щоб допомогти готовий заплатити чоловік за незначні речі, такі, як регулярні відвідування офісу. Медичне страхування є реальною метою, щоб заплатити за витрати лікарні та швидкої допомоги лікування та догляду за хронічними захворюваннями.

Два основних типи медичного страхування відшкодування і керованої допомоги. З плином часу все більше і більше планів відшкодування замінюються керованої допомоги. Однак обидва типи все ще навколо і можуть бути придбані в більшості районів.

Відшкодування план, при якій застрахований має підвищену гнучкість провайдерів, з яких він може вибирати. Поки необхідне лікування розглядається в плані свого, то охоплення зазвичай оплачує всього 20% від суми рахунку після франшизи. До реформи охорони здоров’я одним з головних недоліків цього типу покриття в тому, що вона може охоплювати тільки хвороб і нещасних випадків, там, можливо, не було покриття для речей, як щорічні іспити. Реформа охорони здоров’я мандатів, які набули чинності у вересні 2010 року змінив це для більшості полісів, придбаних після вересня 2010 року.

Managed Care Страхування сильно відрізняється від плану відшкодування. На Managed Care плану, окремі досить обмежені у виборі лікарів, що він або вона може бачити. Там може бути тільки охоплення, якщо план дозволяє медичним обслуговуванням. Якщо певні медичні послуги, які потрібні не покривається, то він чи вона повинні платити з власної кишені за ці послуги.

Ніхто не повинен залишитися без медичної страховки. Можуть втратити своє життя, тому що вони не можуть дозволити собі медичну допомогу. Інші можуть мати стан здоров’я змушують їх втрачати свої будинки, якщо вони належним чином не застраховані.