діабетом препарат може бути рішенням втрата ваги; страхування буде покрити її

Недавнє дослідження дає деякі надії для мільйонів людей, що борються з підтримки здорової ваги. Хоча небагато страхові безпосередньо засновувати свої рішення покриття на вагу людини, ожиріння часто призводить до інших проблем зі здоров’ям, які викличуть премій стрімко зростати. Іноді ці хвороби допомагає запобігти можливість купити медичну страховку в цілому. Діабет, зокрема, 2-го типу різноманітність, є одним із захворювань, які можуть призвести до надмірною вагою і більш високі витрати для всіх (бо всі субсидує частина лікування хворих на цукровий діабет). Схоже, що препарат, розроблений для лікування хворих на цукровий діабет також може призвести до втрати ваги, але страхові компанії будуть платити за це? Що ще більш важливо, це навіть працює?

Q: Що це потенційний препарат диво?
: Медичне назва для liraglutude це, і це також продається під маркою Victoza.

Q: Як саме це працює?
: Liraglutude вводиться в шлунок кожен день, і робіт, наслідуючи кишечник гормону (GLP-1), що, мовляв, змушує людину відчувати себе повним через відтворення інсуліну. Більше не голодні, пацієнт не буде менше їсти і схуднути в результаті.

Питання: Наскільки ефективно liraglutude для огрядних пацієнтів без діабету?
: Це поки неясно. Виробника-фінансоване дослідження показало, що він був значно ефективнішим, ніж усні ожирінням препарат орлістат (також відомий як Ксенікал) або плацебо у поєднанні з дієтою та фізичними вправами. За даними BBC, дослідження показало, що понад 75% учасників втратили більше п’яти відсотків від їх маси тіла – в середньому на 14 фунтів. Десять відсотків від маси тіла людини, як правило, цитується лікарями як кількість втрати ваги, що призводить до значної користі для здоров’я, так що потенційні вигоди від liraglutude відмінний старт у скороченні медичного страхування витрат, пов’язаних з ожирінням.

Q: Скільки вартість препарату, і чи буде вона покривається моєї страховкою?
: В даний час, liraglutude дуже дорого: близько $ 828 протягом шести місяців лікування. Я думаю, що це малоймовірно, що більшість компаній медичного страхування буде платити за це, якщо ви не є або ожирінням або також страждає від діабету типу 2. Реформа охорони здоров’я може також привести деякі страховики покриття для усунення певних процедур і ліків, які мають статус експериментальних або недоведені, у спробі подальшого скорочення витрат. На даний момент, liraglutude чітко вкладається в цю категорію. Крім того, багато страхових компаній не покривають навіть більш широко вивчається Ксенікал або його нижньої міцності OTC версії Аллі. Якщо надмірна вага є вашою єдиною серйозною проблемою охорони здоров’я, це буде важко отримати ваш страховик для покриття лікування втрати ваги. Звичайно, для відомостей про конкретний план, зверніться до страховому агенту.

На мій погляд, поки неясно, до liraglutude. Необхідні подальші дослідження, тому я пропоную вам почекати і подивитися. Ожиріння є серйозною епідемією в Америці, і є драйвером зростання витрат на медичне обслуговування. Ефективні реформи охорони здоров’я рішення має боротьби з нею, але і дорогі досліджуваного ін’єкції, ймовірно, не буде чарівної кулею. Тим часом, як і раніше зі здоровою дієтою та фізичними вправами плану. Багато страхових компаній охоплюють деякі або всі витрати на членство в гімнастиці і / або дієтологом, так як їх переваги доведені.

(Зображення: Нолан О’Брайен під CC 2.0)