думаю, вам не потрібно страхування подорожі подумайте ще раз …

Swiftcover.com показує … “Чудова п’ятірка” виправдань для подорожей без страховки
У минулому році близько 2,5 мільйона британців піддають себе ризику, і їздив за кордон без оформлення поїздок insurance1. Але, за даними дослідження, swiftcover.com, перший і єдиний 100% онлайн страховика у Великобританії, це просто хибні уявлення про рівень страхового покриття отримана з інших джерел, вартість і тире невігластво, яке призвело відпочиваючих прийняти ці ризики, коли далеко від home2.

“Я охоплюють в іншому місці”
Більше п’ятої частини людей (21%) вважають, що у них є кришка або як частина їх страхування будинку або поточної угоди рахунку свого банку достатня, щоб забезпечити їх, коли у відпустці. Однак це рідкісний випадок.

Домашніх страхових полісів не завжди охоплюють медичні витрати в той час як за кордоном, не платитиме за скасували поїздку і не завжди охоплюють особисті речі, коли далеко від дому. Навіть з рівня “усіх ризиків” у прикритті побутової політики, де можна претендувати на елементи, які втрачені, вкрадені або пошкоджені за кордоном, найчастіше це вплив на політику немає претензій знижку та перешкоджатиме людям від цього.

Крім того, страхування подорожей, надані банками часто може бути ексклюзивним, що охоплюють тільки медичні витрати і вимагають їх клієнтів платити додаткову премію, щоб модернізувати їх політики. swiftcover.com настійно закликає споживача читати дрібний шрифт, і наявність у них достатніх кришка для своїх потреб.

“Європейський Card Information (EHIC) дає мені достатнє покриття”
Майже 5,7 млн. (13%) вважають, що це правда, – але це не так. Дійсно, у той час як EHIC (раніше відома як форму E111), дійсно покриває надходження до державних лікарень і деякі медичні витрати, вона не буде розтягуватися, щоб витрати на репатріацію або витрати на лікування в приватних clinics3.

“Я не думаю, що я, ймовірно, вимагатиме”
Майже 8,5 млн. (19%) люди прийняли “це ніколи не станеться зі мною відносини” і виберіть не купувати страховку, оскільки вони просто не вірять в гірше станеться. На жаль, це не реальність. Тільки минулого року більш 850 000 претензій страхування подорожі були зроблені, що охоплюють нещасних випадків, поганого здоров’я, скороченням або скасуванням поїздки і втрати чи пошкодження possessions4.

“Це занадто дорого”
Більше 6,6 млн. чоловік (15%) відмовлятися від поїздок зі страховими, оскільки вони вважають, що ціна занадто велика. Страхування подорожей можна купити всього за кілька фунтів – це просто випадок магазинах навколо. У той час як деякі туроператори і турагенти можуть запропонувати завищеною премії як частина пакету послуг, покупку безпосередньо від страховика подорожі майже завжди вдається дешевший. swiftcover.com пропонує гарне співвідношення ціни, всеосяжного кришку з усього за £ 5 – двотижнева відпустка до Іспанії, наприклад, може коштувати всього 10 фунтів стерлінгів на людину.

“Я іноді забуваю”
Виправданням майже кожен десятий (8%) британців, що вони просто забули. Але це може бути виправлена ​​з легкістю по щорічної світової політики – охоплює вас за всі ваші свята, короткі перерви і ділових поїздок куди завгодно. swiftcover.com пропонує щорічної Всесвітньої політики, починаючи від £ 43 за головний рівень покриття.

Робін Reames, Претензій директор swiftcover.com Коментарі: “британських відпочиваючих повинні двічі подумати, перш, ніж поїхати без належного страхування. Факти говорять самі за себе і не повинно бути проігноровано. Страхування подорожей можна придбати швидко і з легкістю онлайн. Шляхом вирізання колл-центр, swiftcover.com може запропонувати одні з найнижчих премій на ринку “