думати про страхування на випадок інвалідності

Коли все інше навколо вас сповільнюється в кінці робочого дня, ви той ще працював години потому, коли вони всі пішли додому. Це частина позитивного зобов’язання кожен повинен зробити протягом початкового періоду. Ви можете зробити-хлопець, кролик Energizer хто продовжує працювати, щоб отримати бізнес на ноги. Тоді, тільки тому, що починає приносити свій шлях не дозволяє зірватися з гачка. Тепер ви все про росту. Ви знаєте, якщо ви приберете ногу з педалі газу, ці маленькі пагони не зростатимуть в міцне рослина (або навіть великим деревом). Таким чином, перша загроза більшість людей думають про те, ранньої смерті. На жаль, існує зв’язок між рівнем стресу у відкритті нового бізнесу та інфарктів. У молодих людей, це досить віддалене, але, як ви віку, ризик смерті збільшується. Ви додаєте в життя страхового покриття, щоб захистити свою сім’ю. Давати їм одноразової побачите їх в змозі вижити. Ви можете пов’язати це готівкові гроші в деякій мірі планування наступності для того, щоб бізнес, щоб продовжувати працювати. Це залежить від того чи є у вас членів сім’ї або інших довірених осіб, які можуть прийняти від вас. Але більшість людей залишити все як є. На жаль, серед людей молодого віку, інвалідності набагато частіше, ніж смерть.

Інвалідність являє собою цілий ряд фізичних проблем, що виникають в результаті нещасного випадку або хвороби. Може бути, ви втратите вашу мобільність або травми можуть перешкодити вам використовувати ваші навички. Тепер питання більш складні і просто отримання одноразової як про смерть, часто не збираюся бути корисним. Таким чином, для цілей планування, у вас є надійні люди, які могли зберегти бізнес у той час як вам відновити або дізнатися, як впоратися з більш постійні проблеми? Це може призводити до втрати рентабельності. Це менш важливо, ніж все ще маючи функціонування бізнесу повернутися. Якщо відповідь на це питання “так”, і бізнес може вижити без вашої періоду практичний внесок і під постійним наглядом, необхідно враховувати страхування від втрати прибутку або шукати політики, які будуть платити частку ваші накладні витрати бізнесу протягом Ваше відсутність. У будь-якому випадку, інвестиції в капітал і ваш час буде захищене. Але якщо бізнес залежить від вашого спеціалізованого введення, вам будуть намагатися продати його або вітер в порядку. Ця невдача робить деякі рівень оплати вам необхідно.

Коли справа доходить до покупки цього типу політики, говорити через проблеми з вашим страховим агентом невеликий бізнес. Ви повинні розуміти, що фізичні умови різними страховиками Розгляньте можливість відключення і, найголовніше, як швидко вони починають виплати. Зрозумійте, що багато страховиків мають період очікування, щоб оцінити ступінь інвалідності. Ви також повинні перевірити закон своєї держави. Багато кришкою сума до виплати за страхування малого бізнесу від втрати працездатності. Якщо це так, ви не можете уникнути цих обмежень шляхом покупки декількох політик. Ці межі є кумулятивними. Отримати кращі поради, щоб захистити ваші інтереси.