дуже холодно Різдво

Принаймні, 400 тисяч британських домогосподарств, ймовірно страждає енергетичної бідності якраз перед Різдвом, як оцінки показують, що їм доведеться витратити близько 10 відсотків свого місячного доходу тільки для рахунку за електроенергію. “Теплі дому” доповіді пояснюється визначення енергії / паливна бідність заявивши, що “сім’я в паливній бідності, якщо для того, щоб підтримувати прийнятний рівень температури у всьому будинку, пасажири повинні були б витратити більше 10 відсотків від їх доходи по всіх використання побутового палива “. The Times журналів показав, що на початку наступного року 21 відсотків усіх британських домогосподарств повинен класифікуватися з енергетичної групи бідності, і це буде найгіршим статистики за останні 15 років.

Міністр енергетики Грег Баркер сказав, що нинішня ситуація дуже небезпечна, а також важко розібратися. Він бачить поточні проблеми в результаті слабкої діяльності нашого коаліційного уряду. Міністр сказав Бейкер, що статистичні дані, що переважна особливо British Gas найбільшим постачальником енергії, яка служить 8000000 клієнтів, збирається підняти ціни на 7 відсотків станом на п’ятницю 17 грудня. Шотландський & Southern Energy, обслуговуючи 3,6 мільйона клієнтів вже піднялася свої ціни на 9,4 відсотка. Інший постачальник називається Scottish Power вже приніс цін минулого місяця.

Мішель Мітчелл, директор Благодійного, від “Вік Великобританії” пояснює, що багато людей похилого віку страждають через високу вартість їх рахунки за електроенергію і звинувачувати уряд для подальшого підвищення, які змусять цих людей поставити на ризик власним здоров’ям, економлячи гроші на енергію рахунку.

Джонатан Стерн з “фокус клієнта» критикує уряд для різання коштів на програму Теплий фронт. Теплий фронт є схема, яка призначена, щоб зробити будинок тепліше, здоровішими і більш енергоефективним, незалежно від того, що це приватна власність або в оренду приватним орендодавцем; застраховані по страхуванню орендодавець будівлі або іншого відповідного страхування або не застраховані взагалі. Вона фінансується за рахунок одного з державних відомств – DECC який Міністерство енергетики та зміни клімату. З 23 квітня 2009 року уряд, для того, щоб допомогти, як багато сімей це можливо, встановив максимальний рівень гранту, який підтвердив в £ 3500 для сімей, де газ центральне опалення та ізоляції рекомендується і £ 6000 для сімей, де нафта центрального підігрів роботи рекомендується. Тепер плану є скорочення грантів від £ 300 до £ 110 млн, і це означає, що набагато більше менше домогосподарств можуть скористатися теплою колірною фронту.

Інший негатив у тому, що уряд не буде проводити до до квітня 2011 року програма, яка призначена, щоб допомогти літнім людям і бідним людям платити рахунки за електроенергію на £ 130 за додаткову плату. Ті люди особливо потребують зараз-то, що за прогнозами, буде одним з найгірших зим за останні десятиліття збирається оселитися і коли 5 з 6 великих постачальників енергії збираються підняти ціни різко.

Підводячи підсумок, останнім часом використання енергії у Великобританії зросла до 457 мільйона кубічних на добу, що робить його на 30 відсотків більше, ніж зазвичай у цей час року. Якщо зимові холоди вдарять знову і залишатися сильними до кінця цього місяця, Великобританії, за прогнозами, виплатити в загальній складності £ 4300000 лише за грудень рахунки за електроенергію.