дратує рахунок страхування подорожей і чому вам це потрібно.

«Страхування подорожей» є страховий поліс, який охоплює різні проблеми, які можуть час від часу бути пов’язана з подорожами. Ця страховка покриває скасування поїздки через хвороби, нещасного випадку, медичні витрати та інші витрати, які можуть виникнути в результаті втрати, пошкодження, травми або труднощі, що виникають між датами, зазначеними в політиці в точці покупки.

Так, ми говоримо про контракт, що тут будуть займатися між вами щасливим мандрівник, і страхова компанія якого ви повинні заплатити певну суму грошей або «преміум» вимагати певні пільги ви будете вимагати, що може або не може бути пов’язана з подорожами. Дуже важливо вибрати правильний тип політики, перш, ніж поїхати з сім’єю у відпустку або ділову поїздку. Переконайтеся, що політики ви вирішите піти з забезпечує достатнє охоплення в разі затримки, скасування транспорту та втрачений багаж.

Типи покриття доступні в Страхування подорожей

Ви можете визначити, яка страхова краще для вас і вашої ситуації з вивчення різних видів покриття, пропоновані страховими компаніями ваші знайомі. Просто дзвонять, щоб отримати більше інформації ви будете «вчитися жаргон” і відкрити для себе варіантів, доступних для вашого типу і призначення поїздки.

*** Зверніть увагу: переконайтеся, що ви отримаєте більше, ніж одна думка, якщо це буде ваше перше подорож у часі або ходити в тій чи іншій країні. Я знайшов багато разів в подорожі собі, що кожен агент знає різну інформацію залежно від їхнього досвіду і довжиною в галузі, а також залежно від вашої тривалості поїздки і місце ви можете знайти когось, який подорожував там недавно. Нерідко кожна країна буде мати свій власний набір правил, і ви будете ярлику, за допомогою дослідження просто розмовляєте з людиною, яка зробила поїздку перш, ніж ви. Постскриптум – Якщо йти цим шляхом людина, якій ви говорите з також знаю, що багато хто з кращих місць для відвідування і них, щоб уникнути, як чуми кращі максимізувати свій час.

Серед усіх охоплення найбільш важливих для організації є медичних витрат. Покриття також може бути знайдено для невдач в різних видах спорту і пригод, як лижі, дайвінг або походи. Різні страхові компанії пропонують різні обсяги страхового покриття, спеціалізуються в певних областях так належної обачності може оплатити для вас в залежності від вашої поїздки.

Деякі загальні типи покриття з типовою політики страхування туристів вказаними нижче:

Відміна Поїздки: Найбільш поширений охоплення пропонованих страховою компанією й охоплює не підлягає відшкодуванню платежів з авіакомпаніями та іншими видами транспорту маршрутів. Відміна страхування буде охоплювати вас, якщо поїздка відміняється або перервані через погану погоду, хвороби або непередбачених обставин.

Затримка Екскурсії: витрати, які виникають у разі затримки поїздки можуть також бути включені в вашу політику.

Особиста відповідальність: Обкладинки юридичної відповідальності у разі пред’явлення претензій іншими проти вас по будь-якої причини.

Медичні витрати: страховий поліс покриває медичні розумних витрат на лікування в лікарнях, дорогу швидкої допомоги та інших лікування зроблено будь-яким зареєстрованим фельдшер, лікар, лікарня у разі будь-якої травми або хвороби під час подорожі. У деяких країнах невелика вартість ваша політика буде блідо у порівнянні з проводили одну ніч у лікарні, якщо це необхідно.

Переваги подорожі страхування доти, як дні на пляжах Мауї, для більшості це душевний спокій, що, якщо щось трапиться у них не буде шокуючим і дорогі рахунки для обробки в майбутньому.

Я сподіваюся, що це була допомога в тій чи іншій формі до вас. У насолоджуватися поїздкою!