драйверів рекомендується регулярно переглядати їх автомобіль страхового поліса

Це розумна ідея для водіїв регулярно переглядати політику страхування автомобіля, він стверджував.

Посилаючись на дані індексу страхування А.А., досліджень випущений MoneyExpert показує, що середня вартість комплексного страхування автотранспортних засобів зросла до 629 фунтів і чотири пенси. Тим не менш, в спробі забезпечити кращі можливі премії MoneyExpert показало, що близько 5,9 млн. британців помінялися страхову компанію протягом останніх шести місяців.

Слідом за збільшенням вартості зберігання транспортного засобу на дорозі, чверть всіх водіїв стверджують, що вони використовують свою машину рідше. Фінансові труднощі виникають відчуватися найбільш літніх автомобілістів, з близько 29 відсотків тих, хто старше 55 років говорять, що вони скоротили подорожувати у своєму автомобілі, тому що вони не можуть дозволити собі зробити це.

Трохи більше трьох чвертей водіїв стверджують, що зростаючі ціни на бензин є причиною того, що вони використовували свої автомобілі менш, з восьми відсотків посиланням збільшення витрат автострахування. Тим часом, вісім відсотків респондентів повідомляють, що вартість обслуговування впливає на їх здатність дозволити керування автомобілем.

У результаті зростання цін на автомобільний, це може бути можливо, що водії стикаються з труднощами в управлінні інші різні вимоги до їх витратам. Такі області можуть також включати в себе виплати по іпотечних кредитах і споживчі кредити, кредитні картки, покриття витрат за страховими полісами будинку та комунальні послуги.

Крім зростання витрат автострахування, сайт порівняння цін також показали водії бачать різні інші пов’язані з автомобілем витрати збільшуються. В даний час стало відомо, що типовий літр неетильованого бензину коштує 107,5 пенсів, проте в деяких частинах Великобританії таких видатках було показано, зросте до 118,9 пенса. Підставивши ці цифри у контексті MoneyExpert повідомив, що заповнення Ford Focus, може встановити власника назад 65 фунтів.

Тим не менш, цілком може бути прискорена фінансові труднощі для водіїв. У своїй доповіді про бюджет в цьому році, Алістер Дарлінг, міністр фінансів відзначив, що паливо обов’язок встановлено збільшитися на два пенси за літр у жовтні цього року. Між тим, він повідомив, що борг буде йти на половину пенсів за літр у реальному вираженні з 2010 року.

Шон Гарднер, виконавчий директор MoneyExpert, сказав:. “Багато людей знаходять свої фінанси витісняють до межі, і коли це межа ламає щось дати Для декого це означає, залишивши машину в дисковод і сідайте на автобус або велосипед, щоб робота, тому що водіння просто став занадто дорогим. Бензин витрати високі, але найбільша витрата водій повинен враховувати це їх страхової премії. І як це незаконно, щоб водити машину без її єдиний спосіб звести до мінімуму шкоду, це магазин, а поки ви падіння і отримати саму кращу угоду страхування автомобіля ви можете знайти. ”

Коли в пошуках автомобіля, споживачі можуть виявити, що дешевий кредит надає допомогу при оформленні покупки. За прийнятті рішення подати заявку на кредит, автомобілісти можуть виявити, що вони можуть придбати автомобіль своєї мрії швидко і залишиться доступним рівнем погашень зробити. Грошова допомога, яку надає кредит також може допомогти водіям, щоб зустріти інших витрат автомобільного такі як отримання каско. Це може бути особливо важливим після недавнього дослідження показали, Gocompare тих, хто надає неправдиву інформацію страхових компаній в спробі отримати більш дешеве покриття може виявити, що їх страхування є недійсним.