драйвери відсутність дорожнього впливає страхових премій

У цілому 2500 водіїв Великобританії, були поставлені на тест, щоб з’ясувати, чому два з трьох нещасних випадків відбувається на дорогах.

Обстеження та результати, проведеного сайт порівняння, uSwitch.com, показало, що лише 1 відсоток респондентів, відповіли на всі питання правильно. Загалом, просто кожен третій опитаний (34 відсотків), набрали менше 50 відсотків, а майже кожен десятий (8 відсотків) отримали кожне питання неправильно. Прості такі питання, як можливість визначити національні обмеження швидкості зловив третина водіїв;, що прирівнюється до 13 млн водійських прав власників. Цей небезпечний пробіл у знаннях людей має потенційно фатальні наслідки, і сьогодні одна, майже 1 мільйон фунтів стерлінгів варто страхових випадків проводиться один раз на годину, більш £ 16k в хвилину.

Кожен рік, майже 7300 дорожньо-транспортних пригод (з них 14 відсотків є фатальними) викликані автомобілістів перевищення швидкості і більше 16 000 (18 відсотків з яких зі смертельним результатом) викликані люди, які подорожують занадто швидко для умов. Непокору “Дати дорогу» або «Стоп» маркування знаком викликають майже 5500 аварій.

Викликає занепокоєння те, результати випробувань показують uSwitch.com, що 8 з 10 водії не знають правильну форму ‘Stop’ знак. Світлофори також, здається, призвести до плутанини для автомобілістів теж. Більше половини (58 відсотків) водії не знають, хто має пріоритет, коли світлофори провал, і 53 відсотків не знають, що таке світло жовтий індикатор трафіку на своїх власних. Деякі з них можуть здатися тривіальними, але 4047 чоловік гинуть щороку внаслідок.

Не знаючи правил дорожнього руху, якщо це призводить до нещасних випадків і травм, має серйозний удар по ефекту на страхування автомобіля. Кожна людина претензії додає додаткові £ 193 (44 відсотків) для водіїв, страхування автомобіля, знищивши двох років стоїть без знижки претензій. У загальній складності, ці вимоги збільшити вартість страхування автомобіля на £ 854 000 000.

Ештон Berkhauer, страхові експерт uSwitch.com, сказав: “міністр транспорту Рут Келлі, виділені кілька важливих питань, минулого місяця з планами уряду щодо боротьби з Загиблі нових драйверів На жаль, наші дослідження показали, що відсутність елементарних знань правил дорожнього руху. ширша проблема для всіх водіїв. Ми згодні, що жорсткі випробування водіння, підвищать рівень нових драйверів, але це не йде досить далеко, щоб боротися з проблемами з так званої «досвідчених водіїв.

Він продовжив: «Хоча загальна кількість дорожньо-транспортних пригод падає приблизно на 5 відсотків щороку, це турбує, що багато нещасні випадки можуть бути безпосередньо пов’язані з драйвером прогалини в знаннях. Здається, що деякі автомобілісти забувають правила дорожнього руху так швидко, як вони рвуть свої L-пластин. Насправді, більше 30 мільйонів автолюбителів ніколи не були протестовані на знання теорії водіння, що говорить про необхідність жорсткого тестування. Це може призвести до зменшення кількості нещасних випадків, безпечних доріг та нижньої страхових внесків для всіх, що дозволяє споживачам економити гроші в той час, коли важко знайти. “