до побачення дорогою страхового захисту оплати

Протягом багатьох років банки та кредитні провайдери заробили високий прибуток за рахунок продажу Оплата страхового захисту клієнтів у той час як клієнти брали кредити. Проблема полягала в тому, що страхова не завжди належним чином пояснити клієнтові так, багато з них виявили, що якщо вони стверджують, є деякі статті, яка управляє їх вимога недійсним. В інших випадках банк не дали зрозуміти, що страхування не є обов’язковим або чітко прописано справжню вартість страхування.

Все це отримало комісія з конкуренції і з фінансових послуг дуже гарячим під коміром.

Комісія нещодавно опублікувала результати свого розслідування захист ринку оплати на суму близько £ 5,5 млрд. доларів. Їх доповіді робиться висновок, що на ринку неконкурентоспроможні, бо більшість покупців не розуміють, що вони можуть отримати такий же кришкою дешевше в іншому місці та продажу тактику, використовувану кредиторів пом’якшити проти клієнта по магазинах навколо. Крім того, комісія дійшла висновку, що багато політиків пропонують дуже обмежене прикриття для хвороби або безробіття. (Справді, в останні тижні деякі страхові компанії вийшли з надання безробіття кришку, як вони обмежити їх вплив на наслідки кредитної кризи.)

Комісія вважають, що кредитори не повинні пропонувати Оплата страхового захисту в той час як кредитом в даний час розташовані. Вони вважають, що клієнти повинні бути надані не пізніше 14 днів по магазинах навколо для страхування, перш ніж кредитор намагається продажу. І вони також хочуть заборонити продаж одного Оплата страхового захисту премію – тобто коли загальна вартість страховки протягом повного терміну політики складається, і приєднаний до кредиту.

Ми дуже підтримуємо висновок Комісії але не дивно кредитори менше враження! Їм було дозволено відповідати на комісію, і ми розуміємо, що вони рішуче виступають проти висновків.

Ми вважаємо, що питання, як має бути дозволено кредиторів до влади продавати страхові Компенсація оберігання, коли клієнт отримав би набагато вигідніше, в іншому місці? Давайте будемо благодійних і передбачається, що кредитори будуть взятися за розум і переконатися, що вони належним чином перевірити, що клієнт не буде виключена з стверджуючи, що вони чітко пояснити, що страхування не є обов’язковим і чітко пояснити справжню вартість страхування. (Я думаю, що ми в даний час досить благодійних тут як минуле і Фінансові Послуги скаргу файли хотів би запропонувати, що це важке завдання!)

Для 14-денну перерву, щоб бути дійсно ефективними, кредитори повинні бути зобов’язані повідомляти своїм клієнтам кредитів, що це дуже багато в їхніх інтересах мати Оплата страхового захисту, яка вона є, і вони повинні отримати деякі цитати перед Кредитором повертається до Клієнт зі своєю цитатою на 14 днів час. Кредитори впевнені, що сказати клієнту, наскільки важливо страхування, але ви можете бачити кредитори ефективно припускаючи, що клієнт отримує конкурентні котирування, перш ніж вони встигли представити власні цитати? Немає шансів!

Так, якщо в будь-який час вам потрібно Оплата страхового захисту, будь ласка, не автоматично приймають цитуючи ваш кредитор надає. Той факт, що ви читаєте цю статтю, доводить, що ви використовуєте Інтернет – так що використовуйте можливості Інтернету ще раз. Пошук для оплати страхового захисту та б’юся об заклад, ви бутерброд з шинкою я їм, що ви заощадите не менше 30% від кредиторів “дуже конкурентоспроможною” цитати.