до коледжу

Сім’ї пройти через ряд етапів, але один з найбільш цікавих є, момент “Я їду додому”, коли підлітки йдуть у коледж. Для деяких батьків, які були ледь в змозі пережити фазу бунтівного підлітка, це довгоочікуване полегшення. Для інших, чиї відносини не зупинялися більше позитивного, це може бути велика перерва, коли ви більше не доведеться їх по всьому будинку. Яку б сторону ви потрапите на, одне можна сказати напевно. Це не час, щоб сидіти склавши руки пасивно. Це також великі фінансові зміни, і ви повинні відпрацювати наслідки, перш ніж вони повернутися до переслідувати вас. Давайте почнемо з усім матеріалом, вони можуть вийти з. Просто, наскільки значення їм вдалося накопичити за цими дверима спальні і що вони будуть приймати з ними? Вийміть домовласників політики і думати про різницю між вартістю утримання до і після вони йдуть. Припустимо, вони приймають телевізори, всі цифрові музичного обладнання, персональних комп’ютерів, ігрових консолей і Handphones. Тоді не буде одягу, скейт дошки, і все інше залежить від підлітків в ці дні.

А де все це буде йти? Там може бути гуртожиток, або вони будуть намагатися потрапити в братство або жіноче товариство будинків. Можливо, вони знімають за межами кампуса. Скрізь, де вони в кінцевому підсумку, буде менше, ніж безпека у вашому домі. У всіх хвилювання життя, деякі це властивість буде пошкоджений або втрачений. Тепер подивимося на дрібний шрифт політики. Деякі політики обмежити суму покриття, коли певний відсоток виходить в коледж. Якщо ви думаєте, більше ніж на 10% від вартості вашого змісту рухається, подумати про купівлю додаткової кришкою. Якщо деякі окремі елементи дороги, ви повинні зібрати за розкладом у них окремо покриті. У більш загальному плані, вести облік марок і моделей все, включаючи серійні номери. Знайти квитанції як доказ покупки. І поклав постійні знаки на все.

Коли мова йде про транспорт, якщо ваш підліток був іменований драйвер у Вашій родині автомобіль, ви заощадите гроші, якщо він або вона не буде її рушійною силою, коротають час. У випадку, якщо ваш підліток є автомобіль, ви повинні повідомити про це страховика, що він буде підтримувати на іншу адресу. Крім в Каліфорнії, де використання поштових індексів був обмежений, страхові засновувати премії ставки по якій транспортний засіб буде “живою”. Це буде особливо важливо, якщо автомобіль збирається з держави. Авто страхування не є рівномірним від одного стану до іншого. Існують різні обов’язкові положення про відповідальність, в деяких штатах “немає провини” і так далі. Все це повинно бути враховано в всякий раз, коли це зміна викликано. Переконайтеся, що ви отримуєте авто страхування котирування на основі всю нову інформацію. Рівним чином, перевірити за коледжу. Деякі угоди з місцевими страховими компаніями та пропонувати привабливі ціни для студентів з хорошою ВПА і оборонних сертифікати водіння. Якщо ви граєте, ви карти правильно, ви можете закінчити з більш спокійне життя навколо будинку, і економія на автомобілі і зміст страхування.