дотримання закону

Навіть коли часи були хороші, деякі люди їздили без страховки. Деякі з них були просто занадто бідні, щоб бути в змозі дозволити собі премій. Так, розрив між заможними і незаможними незаможними неухильно росте протягом останніх п’ятдесяти років, і це ще не бідність сьогодні, ніж ви собі уявляєте. Потім були ті, хто просто відмовився платити. Це суміш порочності і відсутність поваги до закону. Такі люди не приймають правила дорожнього руху застосовуються до них і, у всякому разі, вони думають, що якість їх водіння настільки хороший, що вони ніколи не потраплять в аварію. Така впевненість не завжди виправдано. Тепер рецесія була навколо протягом більше двох років і безробіття показує ніяких ознак зміни на краще. Це штовхає більше людей в водіння без страховки. Подивимося правді в очі. Ви не можете що-небудь зробити, якщо у вас немає автомобіля. Тому замість того, відмовитися від цієї необхідності, ви просто продовжувати рух і сподіватися на краще. Це означає, що близько 19% водіїв на наших дорогах не мають страховки.

Варто тільки паузу на мить. Майже одна п’ята частина всіх водіїв не мають страховки. Це означає, що шанси на причетність до аварії з незастрахованим водієм високі. Чому ситуація дозволили отримати так погано? У всіх, крім трьох держав, базове покриття відповідальності є обов’язковим. З прийняттям закону на своїй стороні, кожна держава може зробити істотний продувки і змусити кожного незастрахованих драйвера від дороги. Все це займає одну базу даних у веденні Бюро реєстрації драйвера держави. Усі транспортні засоби будуть зареєстровані. Всі водії будуть мати свої ліцензії записано. І всі страхові компанії будуть повідомляти щоразу, коли ліцензований водій заплатив за страховку або відновили. Це дало б державам поточний список незастрахованих водіїв на дорозі. Поліція може отримати доступ до списку в режимі реального часу, коли на патрулювання і зупиніться в будь-який транспортний засіб вважається незастрахованих. Вони могли б назвати раунді останнього записаного адреси попросити доказ страхування. Драйвери не в змозі представити докази охоплення може дивитися свої транспортні засоби на буксирі.

Як це, органів часто лотерею. Деякі поліцейські сили не чекати, поки рухомий порушення попросити доказ покриття. Інші держави запустити вибіркові перевірки. Огайо є прикладом. Щотижня страхування верифікації програм посилає 5400 букв в Огайо водіїв просять страховий поліс. Ті, хто не відповість протягом 90 днів повинні заплатити штраф – їх ліцензії призупинено на 90 днів. Випадково, це бюсти близько 500 незастрахованих водіїв щотижня. За винятком більшості водіїв, які отримують літери вивезти 30-денний політику і потім дайте йому впадати знову. Без ефективних поліцейських, намір закону легко засмучений. Якщо все ж є страховка, середні ставки страхових внесків буде падати. Коли ті, страхування автомобіля котирування прибутку, ми всі були б платити менше. Як це, цінова пропозиція з автострахування піднятися на основну кришку і ми змушені доплачувати за незастрахованих / застрахований в недостатній мірі охоплення. Все це додаткові витрати для законослухняних, бо держави не мають волі для забезпечення дотримання законів.