доступ Америці страхування подорожей провідні індустрії туризму

Провідний постачальник страхування подорожей, послуги консьєржа, шефську допомогу, і більше, компанії, яка володіє доступом Америку Страхування подорожей може похвалитися 150 млн клієнтів по всьому світу. Вони були навколо протягом більш ніж двох десятиліть надаючи мандрівникам гнучкої страхування подорожей з урахуванням всіх бюджетів.

Багато хто з нас вважають, що через коротке часу ми проводимо подорожі, є дуже невеликий шанс, нещасних випадках або захворюваннях, що відбуваються під час наших поїздок. Однак, отримання туристичної страховки практично дуже невелика плата з точки зору спокою ми отримаємо натомість.

Доступ Америка Подорожі Страхування гарантує, що ви охоплені, коли ви постраждали від несподіваної хвороби. Втрачений багаж? Доступ Америці Travel Insurance платить за втрати до певних кількостях. Скасовано рейс через особистої безпеки? Вони можуть піклуватися про повернення.

Такими є лише деякі з речей, які покриваються страховий поліс. Інші невідкладної стоматологічної охоплення, надійному захисту накопичувачів, медичної евакуації, а також прокат захисту пошкодження автомобіля – тільки, щоб назвати декілька. Це дійсно до вас, щоб вирішити, які елементи, які ви хотіли б включити в доступі Страхування Америка Подорожі.

Вам буде надано з список того, що ви хочете включити у ваш страховий поліс. Ви також будете здивовані, дізнавшись, що можна реально заощадити при подачі заяви на страхування подорожей.

Наприклад, багато хто з нас знаходяться в звичку купувати дорожчі квитки повертаються. Доступ Америці Travel Insurance має продукт, відомий як “захисник авіаквиток», який дозволяє придбати набагато дешевше квитка повертається, забезпечуючи обхват за втрату багажу або затримки або витрати, понесені при зміні квитків. Вони також нададуть вам доступ до 24-годинний екстреної допомоги.

Навіть якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, ви не повинні піддаватися спокусі, щоб покінчити з туристичного страхування в цілому. Доступ Америці Travel Insurance пропонує базовий пакет який покінчив з високою премії йде з охоплення вже існуючих медичних умов. З цього доступного план, ви отримаєте тільки купити те, що вам дійсно потрібно для поїздки.

Їх Класичний пакет є найпопулярнішим – його навіть охоплює круїзів і турів. Їх Прокат автомобілів Нанесений Protector планові витрати всього за $ 9 на день, але може надати вам вражаючі первинного страхування у випадках аварій або оренду автомобіля – до $ 35 000.

Їх 24-гаряча лінія допомоги включені в цей набір, і тому захист для переривання поїздки або скасування, багажу охоплення, та інші. На додаток до вашої розкішної поїздки, ви можете скористатися доступом Америку Страхування подорожей Deluxe, яка включає в себе особистий консьєрж на додаток до всіх переваг, згаданих вище.

Спробуйте подивитися на сайти інших компаній страхування подорожей, таких як доступ Страхування подорожей Америці. За допомогою всього лише декількох відвідин цих різних сайтів, ви можете зібрати великий обсяг інформації з висвітлення й ціни. Ви можете навіть шукати відгуки клієнтів, щоб ви могли порівняти кожен бік о бік без необхідності відвідування або телефонних дзвінків.

Доступ Америці Travel Insurance також пропонує “10-денна безкоштовна погляд” – їх гарантії, що ви будете задоволені своїм продуктам та послугам. В іншому випадку, ваші премії будуть повернуті до тих пір, поки ви не зробили ніяких заяв або виїхали в пункт призначення.