доступні рішення медичного страхування

Мільйони американців останнім часом зіткнулися із завданням пошуку свої плани доступної медичної допомоги для себе і своєї сім’ї після того як вони втратили свої робочі місця. Вже в 2009 році, за оцінками, 7000000 американців, які втратили роботу в результаті економічного спаду доведеться платити COBRA внески медичного страхування в цілях підтримки їхніх планів медичного страхування.
Хороша новина для цих мільйонів безробітних нещодавно в тому, що новий закон уряду – про оздоровлення американської економіки і реінвестування (ARRA) – був введений в дію в багатьох штатах, щоб допомогти цим людям і їх сім’ям дозволити собі платити за їх COBRA охорони здоров’я. Тим не менш, ARRA і COBRA тільки тимчасове полегшення фінансового тягаря, а для багатьох, програми до кінця. Медичні ощадні рахунки можуть бути життєздатними рішень в області охорони здоров’я для цих співробітників.

робота з коброю

COBRA це програма, яка дозволяє працівникам, які втратили роботу не зі своєї вини, щоб продовжити з тієї ж плани охорони здоров’я, які вони отримували через їх роботодавців. Програма COBRA є тимчасовим і, в той час як співробітники здатні підтримувати свої ж плани медичного страхування, співробітники дійсно повинні заплатити більше для медичного страхування про свої плани COBRA, ніж вони заплатили, поки вони були зайняті.

Історично склалося так, COBRA премій були важкими для звільнених працівників, щоб дозволити собі самостійно. Проте, оскільки багато працівників змогли швидко знайти нову роботу після звільнення, багато працівників вирішили використовувати COBRA варіант в якості тимчасового рішення медичного страхування в той час як вони були між завданнями.

Тим не менш, з нинішніх складних економічних умовах, це не було можливим для багатьох працівників, щоб знайти нову роботу, що означає, що вони повинні були платити високі премії COBRA для більш тривалих періодів часу – або відмовитися відмовитися від медичного страхування в цілому. Таким чином, у той час як COBRA програми були афективні короткострокове рішення, щоб допомогти працівникам пройти через тимчасову втрату роботи, вони не в змозі забезпечити доступне або довгостроковій медичної страховки.

оздоровлення американської економіки і реінвестування

Для того, щоб допомогти працівникам легше дозволити собі COBRA (і утримувати медичне страхування) Федеральний уряд відновлено оздоровлення американської економіки і реінвестування (ARRA), яка була прийнята деякими державами.

Під ARRA, працівники, що втратили роботу під час рецесії потрібно тільки заплатити 35 відсотків від їх COBRA премій на медичне страхування, в той час як федеральний уряд оплачує залишилися 65 відсотків. Цей закон прийнятий від штату до штату основі і була ефективним короткостроковим рішенням для мільйонів американців. Разом з тим охоплення COBRA стан триває від шести до дев’яти місяців, залежно від стану людини. Федеральний COBRA покриття триває до 18 місяців, в більшості випадків.

Для багатьох американців в даний час навчаються в програмах медичного страхування COBRA, кобра і / або фінансову підтримку ARRA добігає кінця. Американців, які як і раніше безробітний тепер завдання знайти доступні плани охорони здоров’я для себе і своїх сімей. Це особливо важливо для них, щоб вступити в нову програму медичного страхування, перш ніж їх переваги COBRA закінчується, так що вони будуть в змозі підтримувати медичне страхування в усі часи.

Варіанти здоров’я ощадного рахунку

Для осіб, які втратили свої робочі місця, медичні ощадні рахунки, як правило, дуже доступним і ефективним рішенням медичного страхування. Медичні ощадні рахунки використовуються фізичними особами в усіх галузях промисловості і фінансової ситуації, щоб заощадити гроші, в тому числі власники малого бізнесу, підприємств, безробітні, сім’ї, фінансово-підкованих співробітників, і багато іншого.

Медичні ощадні рахунки схожа на ІРА що особи, відкладати гроші на рахунок здоров’я заощадження, які вони можуть інвестувати у високі відсотки прибутковості акцій, облігацій, грошового ринку і багато іншого. Ті гроші, які вкладає в окремих ощадний рахунок здоров’я є податком і може вирости оподатковуються. Коли людина має заплатити за кваліфікаційний пов’язаних зі здоров’ям рахунок, він чи вона може зняти гроші з рахунку медичні ощадні платити за це не платячи податки.

Одним з багатьох переваг медичні ощадні рахунки є те, що люди можуть використовувати кошти зі своїх рахунків, як вони хочуть. Однак, якщо вони зняти гроші для НЕ-медичних відповідні витрати, вони будуть платити податки на кошти, які знімуться. Коли вони йдуть кошти на ощадний рахунок їхнього здоров’я, гроші можуть рости повністю обкладаються податком на все життя.

Для того щоб встановити медичні ощадні рахунки, люди повинні відкрити відбіркового високої франшизи медичного страхування рахунку. Медичні ощадні рахунки можуть бути використані окремими особами та сім’ями. Є також максимальні річні внески для індивідуальних і сімейних рахунків охорони здоров’я заощадження, які можуть бути змінені з кожним роком.

Медичні ощадні рахунки не тільки доступним медичне страхування рішень для осіб, які мають COBRA рахунків, які до кінця, але вони також є відмінним рішенням для багатьох звільнених працівників. Для багатьох людей, медичні ощадні рахунки є більш доступними і фінансово розумні рішення медичного страхування COBRA, ніж плани. Люди повинні говорити зі страховим консультантом, щоб знайти правильне рішення страхування для себе і своїх сімей.