доступність і зручність Нью-Джерсі медичного страхування

Якщо ви перебуваєте в пошуку нових страхових Джерсі здоров’я, перше, що потрібно відзначити, це те, що медичні андеррайтингу тут не допускається. Багато медичні плани обмежити відвідування лікарів, усунути хіміотерапії, а також психічного здоров’я і не мають або мають мало пов’язані з цим вигоди аптеки. Нова політика в галузі охорони здоров’я Джерсі страхування може бути економічно ефективним характер, і це найкраще мати ваше здоров’я застрахована, якщо вам потрібні послуги. Основних і необхідних політика була кредитами і допомогти людям змінити характер їх план в кращу або дорогий, в дату Вашого ювілей або день народження, наприклад.

Наскільки регулярне нове здоров’я Джерсі страхових компаній або носіїв стурбовані, провідний імена Horizon, Оксфорд і AmeriHealth. Дорожчі складається з чистого здоров’я та Етна, оскільки вони не продають продукти окремо, але зобов’язані робити це згідно з вимогами держави. Найпопулярнішими, а також добре оцінив план включає в себе Оксфордський РРО, як він падає в мережі Оксфорді Свободи. Отже, у разі, якщо ви вирішите придбати страховий медичний план Свободи, необхідно переконатися, що ваш фармацевтів і лікарів покриті всередині мережі. У випадку, якщо ви шукаєте котирування на політику на індивідуальній основі, вам потрібно запропонувати ваші дані для отримання кошторис безкоштовно.

Якщо вам трапиться бути в доброму здоров’ї і змінити роботу, або не щасливі зі здоров’ям або медичні страхові програми, які пропонує ваш роботодавець, ви повинні покласти в свій поштовий індекс для того, щоб кращі нові котирування медичного страхування Джерсі. Medicaid і Medicare об’єктів на території держави, федеральні державні ініціативи зі співробітництва, які були розроблені Конгресом для фінансування медичних послуг з бідних людей. Це програма, яка платить за лікаря, рецепт, будинки престарілих і варіанти охорони здоров’я. Метою нової програми Medicaid Джерсі, щоб служити потребам охорони здоров’я на основі більше мільйона жителів Нью-Джерсі.

Якщо ви кваліфіковані по повній перевагами, які надаються в рамках програми, ви повинні належати до однієї з категорій, наведені нижче: сім’ї з дітьми у віці до 18 років, у віці, все життя інвалідами або сліпих людей, дітей і вагітних жінок, нарешті. Для того, щоб кваліфікуватися за Medicaid як громадянин США або кваліфікованим прибулець, то повинна відповідати ряду вимог. SCHIP або державна дитяча програма медичного страхування охоплює дітей, чиї родини не в змозі надавати медичну страховку, але навіть не поганий досить, щоб мати право на регулярні програми Medicaid.

Medicaid платить за лікарів тарифи, рецепти, перебування в лікарні, а також інші послуги. Це згадується як Нью-Джерсі догляду родини. Там немає високих ризиків басейни доступні в Нью-Джерсі. Є кілька загальних медичних та медичних страхових полісів доступно в Нью-Джерсі, і вони включають в себе: Horizon основне, істотне EPO, Оксфорд Плани Свободи Здоров’я, AmeriHealth, Оксфорд Свободи ОПЗ і багато іншого.