доступність медичного страхування Луїзіани

Якщо ви плануєте розмістити гроші на страхування здоров’я Луїзіани, ви повинні знати, що існує багато законів, які призначені для регулювання різних видів планів в галузі охорони здоров’я або медичного страхування. Ці закони знаходяться у віданні або EBSA Виплати працівникам Security Administration, яка регулюється Міністерством праці США. Це також відмінне місце, щоб знайти предмети або питання, як ваше право на інформацію щодо функціонування ваш план, і як ви можете помістити претензій на здоров’я чи медичного страхування.

порад, як зробити доступним медичне страхування Луїзіана роботи

Існують різні методи, за допомогою яких ви можете зробити посібники з медичного страхування функціональним. До них належать такі:

Оцінити свої можливості: Це дуже важливий аспект у визначенні доступності, а також функціональність вашого Луїзіана план медичного страхування. Охорони здоров’я або медичного страхування доступні в різних формах, і це причина, чому ви повинні зробити свою домашню роботу шляхом проведення ретельних досліджень шляхом порівняння різних здоров’я або медичного страхування і політики доступні. Піти на той, який відповідає вашим кращим медичним страхуванням.

Які є переваги? Коли справа доходить до порівняння ваших варіантів з точки зору медичних страхових полісів, необхідно вийти за рамки простого витрати, які ви, ймовірно, понести. Це час, щоб піти на ті переваги, які кожен індивідуальний план пропонує Вам. Крім того, необхідно довідатися про суму франшизи, профілактичної допомоги та її охоплення, стоматологічного або витрат, пов’язаних з баченням і багато іншого. Ці запити дозволяють оцінити загальні витрати, пов’язані зі здоров’ям, які будуть охоплені кожним медичний поліс або здоров’я плану.

Плани високоякісних медичних кращих: Усі медичні альтернативи догляду навряд чи те ж саме. Жителі Луїзіани тому вірю в перебирав їх вимоги, щоб знайти найкращі наявні страховий поліс. Хоча деякі медичні працівники або лікарі можуть запропонувати видатних догляду та медичної практики, ви зможете навіть порівняти відповідні якість їх обслуговування за допомогою періодичної ‘Ваш путівник у виборі Якісне охорону здоров’я », який опублікований Департаментом охорони здоров’я та соціальних Послуги, штат Луїзіана.

Виїзд Опис СПД або Зведений план: СПД багатство інформаційного ресурсу і фактичні дані, і Ви можете отримати його з плану адміністратором. Це документ, який говорить вам все про законних прав та переваг, які можуть бути надані в рамках закону про пенсійне забезпечення – дохід працівника Закон про безпеку.

Важать ваші варіанти з зміною його сімейного стану та її наслідки на вашій страхового захисту: Важливо розглянути ваші медичного страхування, а також зміни в статусі вашої родини, як народження, смерть, шлюб, розлучення і т.д. Це аспекти які впливають на медичне страхування, як право HIPAA і т.д.

Ви шукаєте роботу перемикача? Зміна ваша робота може принести Консолідований бюджет Омнібус примирення закону COBRA на практиці, як і що може продовжити термін медичного страхування, якщо ви скорочених або при перемиканні робочих місць.