доступного фінансування медичного страхування в рахунок витрати, але як щодо дефіциту

Поки законопроект реформи охорони здоров’я отримує більшу частину уваги, масивний загальний рахунок видатків, який був нещодавно прийнятий Конгресом заслуговує також. Бюджетне законодавство включає оборону асигнувань, фінансування робочих місць, і інші елементи. Він також збільшив фінансування охорони здоров’я в декількох областях, пов’язаних з. Ці кошти можуть побічно призвести до більш доступним медичне страхування.

Які установи охорони здоров’я та програм бачив збільшити свої бюджети в рахунок?

* Здоров’я ветеранів адміністрації, який забезпечує доступне медичне страхування і медичну допомогу ветерани Збройних Сил, його бюджет був збільшений на $ 4,1 млрд. в 2010 бюджетному році до трохи більше $ 45 мільярдів.
* Medicare і Medicaid, серед інших федеральних програм вигоди, отримав $ 650 мільярдів в обов’язкових платежів в рахунок. Це не включає будь-які можливі витрати, які можуть виникнути в результаті дозволяє людям у віці від 55 до 64 років, щоб купити у першому. Витрати уряду запустити доступний варіант медичного страхування для людей похилого віку потенційно може вибухнути, якщо мільйони американців були додані в рулонах, хоча продовження пільг не буде чистого права. Незважаючи на компроміс реформи охорони здоров’я пропозиції, що вимагають, щоб людей середнього віку в цьому віці платити страхові внески медичного страхування в систему, недоброзичливці ще прогнозують, що вартість, що покривають їх витрати на медичне обслуговування будуть переважувати їх сплати страхових внесків. Є вже побоювань насувається банкрутства вперед для Medicare, і це не допомогло б. Що стосується Medicaid, доступні програми медичного страхування для бідних, ймовірно, побачимо його використання, якщо зниження проходить реформа охорони здоров’я і включені субсидії допомоги окремим особам і сім’ям на більш високому кінці шкали прийнятності Medicaid в покупці медичного страхування. Тим не менше, всі ці зміни не набудуть чинності протягом кількох років.
* Річний бюджет Національного інституту охорони здоров’я – одна з головних медичних американських науково-дослідних центрів – була збільшена приблизно на 700 мільйонів доларів. Його бюджет в даний час складає $ 31000000000. З одного боку, більше фінансування NIH призведе медичних інновацій, які є ефективними і можуть заощадити час і гроші для страховиків, лікарів, лікарень та пацієнтів; що б зробити доступне медичне страхування більш доступним. На жаль, деякі відкриття будуть дивно корисно, але дорогий: внески на медичне страхування буде коштувати дорожче для планів, які вибирають для їх покриття.
* Різні федеральні програми, у тому числі пов’язаних зі здоров’ям, під прямим управлінням конгресу будуть мати свої бюджети збільшилися на 10% у нещодавно прийнятий законопроект. Один з доступних програм медичного страхування вплив може бути державний дитячий План медичного страхування (SCHIP). План, як правило, популярні з законодавцями, а також громадськості, це набагато менше, ніж спірна реформа охорони здоров’я рахунків призначений для покриття дорослих.

Цінник цього законопроект Конгресу витрати величезні. Версія прийнятий Сенатом у 2010 бюджетному році – який почався 1 жовтня – коштує $ 1100000000000. Ще страшніше дефіциту яструби є надання в законопроект, який дозволить федеральному уряду, по суті, збільшити свій кредитний ліміт. Максимальна державного боргу уряд юридично дозволено запозичувати виросте до $ 14 трлн з нинішніх $ 12100000000000, і думати, напередодні нового десятиліття, що ми увійшли в цей один з національного бюджету! Така зміна штовхають для демократів, хоча політики з обох сторін все ще проявляють обережність додавання майже $ 1 трлн законодавства реформи охорони здоров’я на вершині цього. Як і очікувалося, більшість демократів проголосували за законопроект бюджетних асигнувань, у той час як більшість республіканців проголосували проти нього. Деякі члени власної партії президента Обами, однак, закликають так звані “оплачувати-як-ви-го” закону, який би запобігти нові витрати федерального бюджету або зниження податків, щоб йти вперед, якщо плани не представлені, що б платити за них і забезпечити що вони не додають до національного дефіциту. З багатьма законодавцями ненавидять схвалити збільшення податків на будь-які категорії населення чи на витрати, таке правило поставив би демократів спроба забезпечення доступного медичного страхування більш американського населення в небезпеці. Крім того, була двопартійна підтримка для формування цільової групи скорочення дефіциту.