доступного страхування, передбачених гімн страхування

Те, що люди в Каліфорнії знають як Гімн Blue Cross страхування містить посилання на гімн страхування. Гімн страхування є визнаним гравцем на ринку медичного страхування протягом тривалого часу, і компанія відома дешеві й доступні медичного страхування.

У першій половині цього десятиліття, компанія злилася Blue Cross Blue Shield організації з багатьох держав і перехід від некомерційний статус з прибутком компанії. Гімн Blue Cross є відомим постачальником доступного медичного страхування і одна з назв самих каліфорнійців знаю. Назва була в стані протягом семи десятиліть, і ім’я, як відомо, надають медичну і фінансову безпеку. Деякі дані, поміщені кількість клієнтів з цих постачальників медичного страхування на 8300000 в штаті Каліфорнія в поодинці. Доступне медичне страхування страхування Гімн Blue Cross працює, тому що страхова компанія фокусується на двох речах, приділяє основну увагу якості і є акцент на участі громад.

• Якість. З точки зору якості, медична страховка від Cross Blue добре відома. Гімн Blue Cross HMO і POS заслужили те, що зробить споживачів їх план медичного страхування пишатися. Страхова компанія була удостоєна статусу Відмінно Акредитація і ця цитата була дана Комітетом із забезпечення якості або NCQA. Акредитації та цитата на цьому не закінчуються. Компанія також є першим і єдиним в ПФО штату Каліфорнія, які заробили повну акредитацію Виходячи з NCQA5. Повна акредитація є найвищим рівнем РРО будь-хто може отримати. Цей провайдер також почав Zagat Огляд яке представляє собою інтернет-інструмент, який може дозволити клієнту-постачальнику взаємодії. Це послужить платформа, де користувачі можуть поділитися своїм власним досвідом. Споживачі можуть вільно використовувати обстеження в Інтернеті, і це може бути доступна через сайт плані здоров’я споживача.

• Участь громад. Страхування Гімн і тепер Blue Cross відомий своєю участю в громадські будівлі. Постачальник медичного страхування фінансує наукові дослідження в деяких університетах Каліфорнії і деяких з цих досліджень включають акцент на необхідності скринінгів раку і необхідність збільшити рівень імунізації на дітей. Страховик також відкрили сайт, який обслуговує латиноамериканське співтовариство і закликаючи їх вести здоровий спосіб життя. Вона також співпрацює з федеральним урядом в просуванні культури та спорту через багато програм.

Гімн страхування є відомим постачальником медичного страхування і воно спирається на свої доступного медичного страхування спирається на послуги. Вона також має унікальні пропозиції продукту, який може задовольнити людину, малі і великі групи. Асортимент продукції буде включати в себе спеціальне положення, що за особливі заслуги та унікальні освіти. Асортимент продукції також буде включати стоматологічні, бачення і життя медичного страхування і що більш важливо Blue Cross також має свій Здоров’я управління програмою. Це вражаючий список програм, інструментів і послуг, які можуть принести користь споживачам.