доступного страхування будинку – пастки, щоб уникнути в вашій політиці

Багато хто знає, що політика страхування житла є дуже важливим. Принаймні так вони сказали. На жаль, хоча багато хто не знає, що їхній власний страховий поліс будинку тягне за собою. Багато хто з них не спромігся дійсно прочитати їх політика, щоб знати, що він говорить і те, що охоплення у них дійсно є. Вони просто знають, що агент сказав їм. Світло приходить тільки, коли є претензії, щоб зробити і тоді все потворні деталі починають поверхні. Ми будемо дивитися на деякі прості речі, щоб відзначити, щоб допомогти вам отримати більше від вашої політики.

Вам дійсно потрібно читати ваш програмний документ знати, що ваша страховка це все о. Ви не повинні бути здивовані тим, ступінь вашого покриття, коли ви робите заявку. Простий приклад цього. Ви можете бути прагнуть знизити швидкість, а потім ваш агент говорить вам, ви можете отримати більш низькі ставки, якщо ви отримуєте політики, які сплачуватиме Реальна вартість. Ви б бути розумним, якщо ви приймаєте без першого по-справжньому зрозуміти, що це означає? У страхування житла, політики завжди говорять про будь Реальна вартість або вартість заміщення. Дозвольте мені пояснити два.

Реальна вартість

Фактична грошової вартості каже про поточну вартість застрахованого предмета. Пам’ятайте, що це ставить під увагу знос з часом і знос таким пункту ви купили за $ 1000 тепер може коштувати всього лише $ 200, виданих амортизації і зносу. Що це означає, що якщо ви застраховані цього елемента, а потім подав позов, ви б заплатили поточне значення $ 200, який, звичайно, не достатньо, щоб замінити його. Це те, що ви дійсно хочете? Та ця політика буде коштувати менше, але ви повинні тільки отримати його, якщо ви розумієте це, і все ж таки знадобиться. Принаймні, ви знаєте, чого очікувати, коли ви робите заявку.

відновна вартість

Політика, яка пропонує відновну вартість буде коштувати більше, оскільки він пропонує замінити застрахованої предмета незалежно від амортизації, зносу і її поточної ринкової вартості. Політики будуть платити вам, що це буде коштувати, щоб замінити цей елемент. Це, звичайно, те, що багато людей йдуть в будинку страхування думаючи, що вони отримують. Ви б тільки отримувати це, якщо це те, що ваша політика говорить. Тепер ви знаєте.

У пред’явлення претензій, ви повинні довести, що зазначені предмети були дійсно належав і пошкоджений або втрачений. Це просто означає, що ви повинні мати свідоцтво про право власності. Ви не можете почати думати про це, коли катастрофа сталася, і ви робите претензії. Як тільки ви отримаєте політика страхування житла, необхідно вести докладний список елементів у вашому домі. З метою подальшого зміцнення вашої заяви, ви можете робити відеозаписи вашого будинку і елементів в них. Тримайте цю запис і список в надійному місці. Бажано в сейф або в безпечне місце, як в коробці доказ пожежі. З цими документами, ваші претензії процес буде набагато легше. Ви повинні бути готові, перш ніж зло приходить день.

Будь ласка, не просто отримати вашу політику і залишити його там. Вам потрібно постійно стежити за вашої політики оновити себе на ваше покриття тому Ви завжди можете бути впевнені, що будуть охоплені адекватним. Прочитайте це постійно.

Іншим приводом для перегляду вашої політики є те, що ви можете контролювати, щоб знати, коли ви починаєте платити більше, ніж потрібно. Ви можете дізнатися це, якщо ви постійно порівнюють безкоштовні котирування страхування будинку. Ви можете просто піти в лапках сайтів порівняння і отримати безкоштовний лапки страхування будинку і з цим порівняти вашу політику знати, якщо ваша страхова компанія зарядки вам більше, ніж інші страховики зарядки. Ви дійсно можете зробити заощадження, якщо ви проглянете політики регулярно.