доступного медичного страхування і як його отримати.

Отриманні та збереженні доступного медичного страхування в вашій державі залежить від вас. Зі здоров’ям страховому ринку з постійною зміною нові закони, нові дослідження і підвищення вартості медичного обслуговування. Це залежить тільки від нас, щоб зробити наші дослідження, щоб зрозуміти медичного страхування і способів, як ми можемо контролювати витрати на медичне страхування. Медичних страхових компаній, щоб залишатися конкурентоспроможними розуміють необхідність доступних планів медичного страхування. Страхові компанії постійно змінюють свої плани в галузі охорони здоров’я, щоб зробити їх більш доступними. Єдиний реальний спосіб зробити плани медичного страхування більш доступною є виключення певних пільг. Це ризик, що страхові компанії приймають. Так як більшу частину часу при купівлі план медичного страхування, більшість людей не розуміють, що саме покриває, а що не поширюється.

Ми повинні погодитися, що медичні страхові компанії не збираються віддати безкоштовно охоплення. Маючи це на увазі, ми повинні погодитися, що страхові компанії також не збирається мати план, які коштують менше кришкою все в точності так само, як план, який коштує дорожче. Вартість медичної страховки майже такий же по всіх напрямах не має значення, який страхової компанії ви полетите. Це правда, що страхові компанії, які працюють більш ефективно можуть запропонувати кращі ціни. Що робить, що найбільша різниця у вартості фактичного плану, що і як він охоплює медичні рахунки в разі надзвичайної ситуації. Саме чудове в тому страхові компанії строго регулюється державним уповноваженим страхування. Державні закони дійсно змінюються і так робити плани в галузі охорони здоров’я медичного страхування в кожному штаті. Наприклад, в деяких державах страхових компаній може виключити певні попередньо існуючі умови, щоб запропонувати вам більш низькою ставкою. Якщо у вас є медична проблема, і вона покривається за рахунок страхового відшкодування робітника, то ви не повинні були б мати подвійне охоплення. В інших штатах, як Каліфорнія ви або отримаєте схвалені або ви отримаєте більш високу швидкість, або ви будете знизилася. Страхові компанії в штаті Каліфорнія не може виключити покриття на вже існуючих умов тільки ви схвалили.

З урахуванням всього цього на увазі, давайте подивимося на всі варіанти, які ми повинні зробити наші плани медичного страхування більш доступним. Перша наша франшиза, яка дасть нам контроль над найбільшою страховою премії здоров’я ми приділяємо здоров’ю страхової компанії. Є три типи планів з франшиз. Одним з них є план медичного обслуговування, де ви повинні зустрітися франшизи отримати будь-які переваги, друга, де все покрито слабкий доплати і франшиза застосовується тільки для перебування в лікарні і третій найпопулярніший і найнебезпечніший у без франшизи . Без франшизи плани в більшості випадків не є творчі роботи страхових компаній. У більшості випадків плани, які не мають франшизи ви будете нести відповідальність за те, що називається щоденної плати і співстрахування. У більшості випадків ви могли б бути більш зі своєї кишені, без франшизи плани потім план з франшизою.

Другий ми все більше і більше страхових компаній пропонують плани медичного страхування з правом мають фірмове найменування лікарського забезпечення або просто загальний охоплення відпускаються за рецептом ліків. Що це означає для вас? Ну простий спосіб пояснити це в тому, що фірмових препаратів є препарати, які ви бачите по телевізору рекламні ролики. Рецептурні препарати регулюються FDA і FDA правил після відміни препарату маркою була на ринку вже більше п’яти років за фармацевтичними компаніями можете скопіювати його. Це означає, що, коли фармацевтична компанія виходить на ринок з новим препаратом, вони можуть стягувати за це стільки, скільки вони хочуть, і ніхто не може їх скопіювати формулу, що препарат протягом п’яти років. Причина, що FDA має тип правил, тому що вони вважають, що це займає багато грошей, щоб досліджувати нові ліки. За FDA правил маркою наркотиків і непатентовані ліки повинні бути точно такі ж активного інгредієнта. В основному вони точно такі ж наркотики тільки один коштувати набагато більше. Поговоріть з лікарем, перш ніж робити які-небудь зміни. Ось те, де ми отримуємо з цим, якщо ви отримуєте планів медичного страхування, яка охоплює непатентовані ліки Тільки ти можеш врятувати себе багато грошей на премії медичного страхування. З деякими планами здоров’я ви також можете налаштувати ваш рецепт наркотиків франшизи.

По-третє, плани медичного страхування, які дають вам можливість покриття ваших візитів до лікаря або не покривати їх. Цей варіант може заощадити вам багато грошей. Це означає, деякі плани медичного страхування дозволить вам заплатити за свої власні відвідування лікаря проти наявності страхова компанія оплачувати частину, і ви платите доплати. Ви повинні запитати себе, скільки часу ви дійсно йдете до лікаря щороку? Більшість звичайних відвідування лікаря буде коштувати вам від $ 55 до $ 75. Тому ви, якщо ви йдете один або два рази на рік до лікаря і ви можете просто платити зі своєї кишені і заощадити $ 50 на місяць на медичну страховку, ви б це зробили?

Ну от у вас є з цих трьох варіантів ви можете отримати доступне медичне страхування. Є й інші опції, які можна також поглянути на, як охорона здоров’я Накопичувальний рахунок кваліфікованого медичного страхування, які вже інша тема. Все це має сенс, навіщо платити за те, що ви не потрібні, і не збираєтеся використовувати. У деяких простих рішень, які ви можете отримати покриття ви хочете на премію ви можете собі дозволити.