доступного медичного страхування і реформи охорони здоров’я

Говорячи про доступного медичного страхування і як нові реформи охорони здоров’я допоможе окремим особам та сім’ям, щоб отримати його, є ряд питань, які приходять на розум кожного. Існує багато гадати, можливе виконання правил на певні дати, тощо-Проте, якщо говорити про негайні вигод від реформи охорони здоров’я, щоб отримати доступне медичне страхування, там не так багато розмов.

У цій статті ми поговоримо про безпосередніх наслідків реформи охорони здоров’я, що б зробити концепцію доступного медичного страхування більш реальним.

• Малі підприємства будуть запропоновані податкові пільги, якщо вони поширюються доступного медичного страхування для своїх працівників. Податкові пільги в розмірі до 35% премій будуть доступні для фірм, які вирішили запропонувати покриття.

• Діти з вже існуючі умови не будуть піддаватися дискримінації на цій основі. Страхування здоров’я сім’ї, звичайно, стане більш доступним для людей.

• високих ризиків допоможе доступне медичне страхування для осіб, які мають вже існуючі умови і не мають страховки. Це працюватиме до обміни стають функціонально.

• Щоб зробити медичне страхування більш доступним, реформи охорони здоров’я усунути Co? Платежів за профілактичні послуги та профілактичних послуг пільговикам з франшиз в рамках програми Medicare.

• Студенти та молоді люди можуть залишатися в політиці в галузі охорони здоров’я страхування своїх батьків до досягнення нею віку 26 років. Це одне з тих правил, які зроблять страхування здоров’я учнів досить доступним.

• До обміни є функціональними, реформи охорони здоров’я створити тимчасову RE? Програму страхування, щоб допомогти компенсувати витрати на дорогі премій для роботодавців та пенсіонерів для користі для здоров’я віку пенсіонерів від 55? 64 років.

• Щоб зробити медичну страховку доступною, вона забороняє медичних страхових компаній від розміщення життя ковпачки на охоплення.

• реформи охорони здоров’я також обмежувати використання річних лімітів для забезпечення доступу до необхідної допомоги у всіх нових планів і планів в галузі охорони здоров’я Grandfathered групи.

• Для забезпечення споживачів і змусити їх користуватися всіма зручностями доступних планів медичного страхування, реформи охорони здоров’я, забезпечення теплопостачання споживачів нові плани мають доступ до ефективної внутрішньої і зовнішньої апеляційного процесу на оскарження рішень щодо їх план медичного страхування.

• Охорона здоров’я реформи потребують плани в індивідуальних і малих груп ринку витрачають 80% премією доларів на медичні послуги, а також плани на великий ринок групи провести 85% відсотків. Це допоможе охорона здоров’я має бути доступним для споживачів.

• реформи охорони здоров’я також надає нові інвестиції у збільшення числа лікарів первинної допомоги, включаючи лікарів, медсестер, практикуючих медсестер і асистентів лікаря.

Зрозуміло, що багато положень і правила реалізуються протягом короткого періоду часу. Багато компаній вже намагаються пропонувати вигоди для споживачів, щоб вони не були змушені змінити свої страховиків.