доступного медичного страхування в штаті Огайо варіанти інтерв’ю Огайо Департаменту страхування директор Енн Womer Бенджамін

За даними Бюро перепису населення США, 87,7 відсотка Ohioans тій чи іншій формі медичного страхування в 2005 році, в той час як 12,3 відсотка не були застраховані в будь-який час протягом року. Крім того, 14 відсотків жителів штату Огайо у віці шістдесяти п’яти років не мають медичної страховки в 2005 році.

доступне медичне страхування варіантів в Огайо

Більшість Ohioans які мають медичну страховку покриваються роботодавцем або на основі планів і державних програм. Які варіанти доступні для осіб, які не мають доступу до такої охоплення? Огайо Департаменту директора зі страхування, Енн Womer Бенджамін, посилається на “все більше число варіантів з медичні ощадні рахунки. Там може бути особа або сім’я, взагалі зручний платити за витрати на охорону здоров’я, але хоче високу франшизу політики. Крім того, для досить молодий, досить здорових людей, HSA в поєднанні з високою франшизи план в галузі охорони здоров’я може дійсно працювати. ”

Медичні ощадні рахунки не представляється можливим для всіх. Огайо жителів, які не зацікавлені в HSAs повинні спробувати скористатися альтернативним планам і програмам. “Огайо вільного запису, яка приймає (незастрахованих осіб) незалежно від раніше існуючих умов, але, швидше за все, дорогі”, Womer Бенджамін пояснює.

медичне страхування законодавства

Є в даний час два законопроекти в Огайо Законодавчих зборів, законопроект, прийнятий Сенатом 272 і Дім Білла 5/5 законопроект, прийнятий Сенатом, що, як правило, підтримується Огайо Департаменту страхування як методи розширення доступу до медичної страховки.

Сенатський законопроект 272 анулювало б вільного запису, а також відкритого програмі перестрахування реєстрації. На його місці, страхування ризику для здоров’я Огайо басейн був би створений, щоб забезпечити медичне страхування для осіб, які не можуть отримати доступне медичне страхування і яким-небудь іншим чином. Це дозволить відмовитися від щорічного періоду відкритої реєстрації, що хвороби та від нещасних страховиків, корпорації медичного страхування, а також кілька роботодавця добробуту механізми (MEWAs) в даний час потрібно, щоб триматися. “Страхування ризику для здоров’я Огайо басейн забезпечить державний фонд для тих без медичного страхування. Ми будемо підтримувати цю концепцію і мають різні пропозиції щодо фінансування. Ми б теоретично зможе досягти в десять разів більше людей, ніж вільного запису робить в даний час “, говорить Womer Веніамін.

Будинок Білла 5/5 Сенатський законопроект дозволить невеликим роботодавців пропонувати плани охорони здоров’я, які не надають переваги інше не передбачено законом. Законопроект передбачає роботу медичні ощадні рахунки, які узгоджуються з федеральним законом, і місця, щоб відповідальність застрахованої особи для доплат і франшиз відповідно до плану вигоди для здоров’я. ODI директор Womer Бенджамін стверджує, що законопроект “дасть більше можливостей для малого бізнесу, і ми сподіваємося, що це пройде”.
Наприклад Массачусетс

4 квітня 2006, Массачусетс Будинок Білла 4850 було переважною кількістю голосів висловилися законодавчі збори штату. Всі жителі Массачусетсу будуть зобов’язані отримати медичну страховку на 1 липня 2007 року. Штату план диктує, що підприємства з більш ніж десятьма співробітниками, які не забезпечують медичну страховку буде стягуватися плата в розмірі до $ 295 на рік на кожного працівника. Державний субсидуванні приватних страхових планів забезпечить доступну медичну страховку, щоб більша кількість працюючих бідних, і людей, які можуть дозволити собі приватне планів в галузі охорони здоров’я буде оштрафований на їхні податки дохід держави, якщо вони не мають покриття. Якщо Огайо розглянути аналогічний план для досягнення майже загального охоплення медичним страхуванням? Огайо Департаменту страхування директор Енн Womer Бенджамін каже, що ми повинні “дивитися Массачусетс і оцінити успіх плану і фінансування». “Огайо має більше число незастрахованих осіб і відрізняється від Массачусетсу, політично».

Ohioans великий вибір медичного страхування перевізників та державних програм на вибір. Незалежно від постачальника, це вкрай важливо для людей, щоб отримати план медичного страхування. Директор Womer Бенджамін підкреслює, що вона “пов’язана з людьми, які не думають, що потрібно медичне страхування”.

про Огайо Департаменту страхування

Огайо Департаменту страхування (ODI) є інформаційним ресурсом для тих, хто шукає інформацію про медичне страхування варіантів в державі. ODI стверджує, що його місія полягає, щоб бути “у відповідь на та захисту інтересів споживачів за допомогою освіти і пильність за сприяння стабільності та конкуренції на ринку серед страхових компаній”. Огайо Департаменту страхування може допомогти незастрахованих Сортувати осіб через їх варіантів, залежно від їх індивідуальних обставин. Для отримання додаткової інформації телефонуйте ODI Споживчий за телефоном гарячої лінії 1-800-686-1526.

Департамент очолює директор Енн Womer Бенджамін, який був призначений в січні 2003 року і є першою жінкою, що зайняла цю посаду. До цього призначення, Womer Бенджамін служив в Огайо Палати представників протягом восьми років.