доступного медичного страхування бореться за співробітниками без реформи

Протягом багатьох місяців, реформа охорони здоров’я вважалася неминучості. Республіканці відновленні їх здатності пірата законодавства у Конгресі все змінилося. Тепер, демократи й інші повинні розглянути те, що станеться, якщо їх рахунки видаляються з життєзабезпечення. Палата представників і Сенат і прийняли законопроекти, які прагнули розширити доступ до доступного медичного страхування для мільйонів незастрахованих американців. Однак палата вважає версію Сенату неприйнятним і загадковий процес примирення бюджет – який дозволить сенаторам прийняти законопроект із зміною всього 51 голосів – занадто політично неспроможним.

Зрозуміло, громадськість скептично ставиться до далекосяжні пропозиції адміністрації Обами. Повноцінна реформа охорони здоров’я є особливо складною, коли люди стикаються і багато інших змін, включаючи безробіття. Республіканці тільки почали пропонувати свої альтернативні політики, але вони, ймовірно, прийдуть до такого ж безвихідь. Демократи хочуть поточні рахунки, щоб бути відправною точкою для переговорів, не вірячи, що партії меншості серйозно відноситься забезпечення доступного медичного страхування, між тим, республіканці незадоволені тим, що більшість Капітолійському пагорбі, здається, ігноруючи їх.

Навіть з великою кількістю людей без роботи, більшість американців як і раніше отримують медичну страховку через їх роботодавців. Більшість з них навіть висловити задоволення своїх планів, і побоюються, що реформа охорони здоров’я буде мати негативні наслідки. Деякі аналітики передбачають, що ліві не слабшає, ці плани, проте зниження якості.

Намітилася тенденція до збільшення витрат на охорону здоров’я. У 2009 році витрати склали 2,5 трильйона доларів (рахуючи як державних, так і приватних витрат на охорону здоров’я), і вона продовжує зростати зі швидкістю вище, ніж інфляція. Роботодавці були зрушення більш істотну частину витрат на їх співробітників: середня доплати і франшизи виріс в останні роки. Деякі роботодавці навіть змінив свої пропозиції плану, щоб заощадити гроші: наприклад, усунення комплексний план ОПЗ на користь масштабних захисника високої франшизи медичні ощадні рахунки (HSA) план. Це буде особливо незручно для літніх працівників з уже існуючими умовами, які повинні взяти на себе більшу частину витрат медичної допомоги.

Відповідно до пропозиції демократів, реформа охорони здоров’я буде надавати субсидії для деяких малих підприємств, багато з яких в даний час не пропонують його. Якщо нинішні тенденції збережуться, експерти вважають, доступне медичне страхування для співробітників може стати більш мізерними. Більш низьким рівнем заробітної плати працівників заробляють занадто багато, щоб мати право на Medicaid може стати незастрахованих, а також компаній з великою відсоток працівників, що доходом може наслідувати приклад Wal-Mart, а не пропонувати доступне медичне страхування.

Без участі уряду, є прогнози, що корпоративні (а не федерального уряду) бюрократів займе більше контроль за здоров’ям своїх співробітників для того, щоб скоротити свої витрати. Все більше компаній почнуть моніторинг способу життя їх працівників, пропонуючи відносно доступною підтримку у той час як штраф для тих, хто не в змозі підтримувати здорову вагу або кинути курити з більш високими преміями. Whole Foods представляє приклад цього, в тому числі стимулювання більш низькі премії для тих, хто відповідають санітарним керівних принципів. Може бути, заохочення низьким рівнем куріння і ожиріння в кінцевому підсумку зниження вартості медичного страхування, зниження премій та незастрахованих населення без реформ. Великі корпорації, тим часом, сподівалися використовувати потенціал зміни Medicare в якості піддослідного кролика для перевірки можливих змін у їхній власній страховки.