доступним і індивідуальних медичного страхування

З витрат на охорону здоров’я зростання майже в два рази рівень інфляції, доступного медичного страхування може здатися неможливим. За відсутності капітального ремонту системи охорони здоров’я, малоймовірно, що вартість страхового покриття медичних послуг буде знижена в найближчим часом. Незважаючи на постійно зростаючий рахунок охорони здоров’я, існує безліч способів, які ви можете заощадити гроші на медичне страхування.

Якщо ваша держава не має такої програми, або ви не можете дозволити собі програму, а потім гарантовано страхування проблемою охорони здоров’я є єдиним варіантом залишається з вами. Більшість з цих планів роботи такий же, як стан басейнів. Якщо у вас покриття в межах 63 днів до підписання для страхування, ваші вже існуючі умови будуть покриті. Якщо у вас не було страховки для понад 63 днів, вам доведеться чекати стільки, скільки за рік до вашого раніше існуючих умов покриті.

Нижче ми конкретно розглянути, як можна знизити вартість вашого здоров’я страхової премії (тобто щомісячний платіж), не змінюючи вид медичного страхування (наприклад, HMO або PPO) або рівень охоплення. Ось три конкретних дій ви приймаєте, щоб знизити витрати на вашу премію медичного страхування:

1. Збільшення франшизи: франшиза являє щорічні витрати, які ви понесете, перш ніж ваша страхова компанія починає платити за охоплення. Інших рівних умов, приймаючи більш високу франшизу призведе до більш низької премії. Наприклад, збільшення вашої річної франшизи від $ 1000 до $ 3000 може мати наслідком зниження ваш щомісячний внесок від $ 175 в місяць до $ 125 на місяць, знизити вартість вашої премії на $ 50 на місяць (або $ 600 на рік).
2. Підвищіть доплати: доплата це сума, яку платитиме при отриманні медичної допомоги, наприклад, $ 15 за візит до лікаря. Вибираючи план з більш високою доплати можна ще більше скоротити витрати на ваш щомісячний внесок.
3. Збільшення вашого спільного страхування: Спільне страхування належить до відсотка медичні рахунки, що ви зобов’язані платити. Наприклад, якщо ваша співпраця страхового тарифу для перебування в стаціонарі становить 30%, ви будете платити перші 30% від вартості, з вашої страхової компанії, що сплачує решту 70%. Багато керованої медичної допомоги планів матиме і доплат, а також спільного страхування, з спільного страхування застосуванні до поза-мережі медичних процедур. Вище співстрахування відсоток допоможе знизити витрати на вашу премію.

Ці три зміни в умови вашого плану медичного страхування може значно знизити витрати на ваш щомісячний внесок медичного страхування. Вони не без ризику, однак. Якщо ви відчуваєте стан здоров’я, що вимагають значних медичної допомоги, цілком можливо, що ваша загальна вартість лікування може бути вище, протягом року з більш високою франшизи, доплати або спільного страхування.

Деякі люди народжуються з уже існуючими умовами, і ніколи не може отримати страхування Afforable якщо вони не отримують його, хоча їх роботи. Ви також можете бути відмовлено в медичному страхуванні, якщо ви просто є кілька контрольованих попередньо існуючих умов. Наприклад, якщо у вас гіпертонія, депресія, і ви курите сигарети, медичної страхової компанії може відмовитися, щоб дати вам страхування, засноване на трьох ударів ви з типу правила.

Вже існуючі хвороби, як рак або здоров’я стані ризикуючи зазвичай виключається. Це хороша причина, чому плануванні вашого медичного страхування є необхідним. З цієї угоди, ви піддаєтеся впливу кращих лікарень і професійні лікарі.

Я вважаю, що наступним питанням у ваш розум, де краще і доступного медичного страховика можна було б взнати? Ви можете домогтися цього, роблячи ваші дослідження в режимі онлайн через Інтернет. Отримайте принаймні п’ять різних цитат з цієї різними постачальниками. Порівняйте їх на дозвіллі, щоб отримати довірена справу.