доступним цитатою страхування життя – що це правильний вибір для Вас

Що значить «доступне цитатою страхування життя” означає для вас?

Страхування життя значить деяких, щоб вони не повинні турбуватися про свою сім’ю і бізнесі, якщо вони перейдуть. З іншого боку, деякі побоюються, наполегливими продавцями і тому не в змозі зрозуміти продукт.

Враховуючи Ваші доступні варіанти страхування життя цитати зараз може дати Вам душевний спокій та задоволення на довгі роки.

Типи доступних політика в три рази. Нижче наводиться короткий виклад їх подібності та відмінності:

Все життя

Страхування життя в цілому є одним з типів постійних страхування. Поки страхові внески сплачені, політика залишається в силі протягом усього життя.

Бо ціна усереднюється, окремі виплати на всю політику життя буде вище, ніж еквівалентна кількість терміну страхування. Хоча вартість терміну страхування підвищується з кожним оновленням, страхування на випадок смерті ніколи не потребує оновлення. Всього премії життя залишаються тими ж незалежно від віку страхувальника.

Додатковою функцією є іноді доступні опції економії; власник може закласти її.

універсальної життя

Іншою формою постійного страхування є універсальне страхування життя. Політика не залишається в силі до смерті утримувача. Здоров’я незважаючи на це, політика не потребує оновлення і не має премії збільшується.

Плани заощаджень або інших фінансових послуг можуть бути включені в універсальну політику життя. При бажанні, політика може бути припинена і зекономлених коштів повертається страхувальнику. Є й інші варіанти: додавання інших осіб, самокеровані інвестиції або організація сплачувати страхові внески нараховані використання заощаджень.

Універсальне страхування життя є найдорожчим варіантом через ступінь гнучкості і варіантів.

термін

Термін страхування є менш дорогим, ніж будь-який з двох інших типів. Термін страхування обраний протягом певного періоду часу (терміну), таких як: 1 рік, 5 років, 10 років або 20 років.

Термін страхування має сенс для молодих сімей, які очікують відповідальність за утриманцями і високі борги – такі, як іпотека – в кінець до кінця термін 15-20 року. На відміну від інших форм, терміну страхування не має грошової вартості, і не може ні брати позики, ні отримати дюйма Якщо політика закінчується, і людина хоче, щоб відновити політику вартість премій буде вище.

Покриття основних фінансових вимог за допомогою терміну страхування і будівельних заощаджень окремо може дозволити більш доступним цитатою страхування життя і зменшити страхові потреби у подальшому житті. Це досягається за рахунок втрати довгострокового захисту.

Політика гонщиків

Залежно від потреб людини є й інші варіанти, які можна придбати з певними страхових полісів.

Ви можете почути “гонщиків термін, використовуваний для позначення цих варіантів. Це включає в себе додавання дружина, у тому числі доходи від страхової інвалідності, нещасних випадків і хвороб (& S), випадкова смерть і розчленовування (AD & D), а також індивідуальні варіанти для отримання позик або грошових виплат на певні політики.

Кращий спосіб отримати доступне страхування цитатою життя, щоб знайти страхового брокера; вони можуть допомогти вам зрозуміти переваги різних функцій і рекомендації, які будуть відповідати вашим особистим потребам. З розумінням того, ви отримаєте, ви зможете вибирати з розумом, зберігаючи ваші зароблені важкою працею гроші і забезпечення того, Вашої сім’ї або бізнесу надійно закріплений.