доступним реформи медичного страхування ось йде реалізація

Адміністрація Обами відсвяткували свою історичну перемогу на реформи охорони здоров’я. Тепер прийшов час приступити до справи. Реалізація нового закону, безумовно, буде непростим завданням.

Чиновники як нові, так і старі, будуть нести відповідальність за підприємство. Міністр охорони здоров’я і соціальних служб Кетлін Сібеліус будуть задіяні. Деякі до сих пір невідомі особи також будуть звернення візантійського процес, що включає як приватних, так і громадських організацій.

Незважаючи на зміни, що перебувають реформи медичного страхування призведе, більшість американців як і раніше отримувати покриття від своїх роботодавців. Тобто, де Міністерство праці приходить дюйма Філліс C. Borzi людини є точкою агентства, щоб переконатися, що компанії знову зустрітися письмові вказівки. Borzi років має державного і приватного сектора досвід консультацій з роботодавцями на їхні пакети послуг.

Багато хто побоюється, що роботодавці вважатимуть за краще відмовитися від свого існуючого плану медичного страхування і залишити своїх працівників на біржових ринках (в результаті чого федеральний уряд витрачати більше грошей субсидують їх), але Borzi прагне забезпечити, щоб таке скрутне становище не буде. Її завдання полягає в ремесло і здійснення чітких керівних принципів, які не є такими суворими, що вони усувають гнучкості роботодавців таким чином, що відбиває у них забезпечуючи покриття.

Жанна М. Lambrew, між тим, була спроба розширити доступне медичне страхування, так як адміністрація Клінтона, з її участю у запуску Дитяча програма медичного страхування. Вона, нарешті, має свій шанс, так як директор нового Управління охорони здоров’я реформи. Її пристрасть була спрямована на незастрахованих, і вона зіграла важливу роль у реформі охорони здоров’я штату Мен. Минулого досвіду Lambrew буде в нагоді, оскільки вона повинна взятися за справу: її офіс відповідає за надання допомоги державам отримати високого ризику для здоров’я страхового пулу для людей з уже існуючими умовами від землі менше 90 днів!

Lambrew в основному відомий за її прагматичні ідеї. Вона, ймовірно, дізнався від провалу Клінтона пройти медичне страхування реформи законодавства. Досить багато елементів законопроект, прийнятий Сенатом, які пройшли взяті з книги вона написала у співавторстві на цю тему з колишнім сенатором-демократом Томом Дешлу.

Найскладніша робота всіх може бути, що Джей Angoff. Зараз він директор новоствореного Управління інформації для споживачів та страхові нагляду. Протягом своєї кар’єри, Angoff пішов нога в ногу з медичними працівниками страхової план, як комісар страхування і лобістом групи споживачів. Angoff має намір бути агресивним у своїх органах. Деякі галузеві експерти вважають, що призначення Angoff буде мати згубні наслідки для їхнього бізнесу.

Його офіс буде вирішити, що “необгрунтованим” нагородні збільшення зажадає страховиків надавати докладні обгрунтування. Для Angoff, існує небезпека, що напад собаки тактику використовувати проти страхових компаній прийняти закон буде мати зворотній ефект при спробі дотримання правил. Тепер їм доведеться працювати разом, щоб знизити ставки.