доступним реформи медичного страхування закликав президента

Сенат в даний час бере участь в гарячі дебати про реформу охорони здоров’я. Демократи прагнуть розширити кількість доступних за вартістю медичного страхування для мільйонів американців більше. Однак, їхній законопроект був страждає від чвар, в результаті розбіжностей по декількох політики. Президент США Барак Обама, прихильник всеосяжної реформи медичного страхування, відвідав Сенат в неділю в цілях заохочення співробітництва між ліберальними, помірними і консервативними членами партії.

Поява Обами служив дати моральну підтримку законодавців робітники на вихідні, щоб узгодити всі деталі реформи. Їх головний камінь спотикання, чи є чи не є публічною опція повинна бути включена. Таке становище було б створити уряд працює план медичного страхування – за аналогією з Medicare, – які будуть конкурувати з приватними страховими компаніями на валютному ринку. Прихильники вважають, що це призведе посилення конкуренції, що призводить до більш доступним медичне страхування. Ті, хто виступають проти суспільного вибору, проте, вважають, що це буде занадто дорого, неефективно і призводить до більшого федерального уряду. У своїй промові президент закликав зібрань видних сенаторів-демократів відкласти свої розбіжності в сторону і зосередитися на можливість створити резервну історичні законодавства. У минулому, деякі ліберали порівнюють поточну поштовх для реформи охорони здоров’я в Велике суспільство вітчизняних програм прийнятий президент Ліндон Джонсон в 1960-х, серед них Medicare (для літніх людей) і Medicaid (для бідних).

Незважаючи на заохочення Обами проводити реформи, скептиків це не переконало, що потенційні потрясіння всієї галузі медичного страхування є ідеальною. Суспільний вибір, який був представлений в Конгрес не є істинним єдиного платника системи охорони здоров’я, на відміну від планів в Канаді та Західній Європі. Справді, держави буде дозволено відмовитися від національного покриття. Проте, це положення незадовільним консервативних демократів, таких як Бен Нельсон Небраски, або Демократичне Закрите збори членів і незалежного сенатора Джо Лібермана. І, разом з двома неназваних сенаторів, взяли на себе зобов’язання блокувати проходження реформи охорони здоров’я, якщо будь-яка форма суспільного вибору бере участі взагалі. З іншого боку, ліберали вірять суспільного вибору необхідна для того, доступного медичного страхування, щоб стати реальністю для більшої кількості незастрахованих населення в цій країні.

Аборт інший спірною темою в переговорах реформи охорони здоров’я. Прийнято вважати, що федеральні гроші не прямо використовуватися для оплати абортів; виняток становлять лише коли є небезпека для життя матері, інцесту або згвалтування. Тим не менш, деякі сенатори хочуть піти далі, ніж інші, щоб це так. Консервативні демократи хочуть заборонити використання субсидії на покупку план медичного страхування, який включає в себе покриття для аборту. Ці субсидії буде приділено країнам з низьким і середнім рівнем доходів окремих осіб і сімей отримання медичної страховки в регульованому фондовому ринку страхування. Аналогічна міра пройшла в Палаті представників, але виглядає навряд чи пройде в Сенаті. Pro-вибір Демократи проти резерву, так як він ефективно запобігає жінок від покупки доступного медичного страхування з абортами покриття, якщо вони того побажають, але Нельсон і інші-праві демократи кажуть, що вони виступатимуть проти будь-якого законопроекту, який не забороняє практиці, як вони не вірять федеральні кошти можуть бути досить відокремлені від власних коштів людини.

Реформа охорони здоров’я безумовно, є пріоритетом для демократичного конгресу, взяли незвичайний крок зустрічі по вихідних, щоб забити його. Лідер більшості в Сенаті Гаррі Рід, а також Обама та інші, висловили своє бажання законодавства реформи охорони здоров’я пройти, перш ніж Сенат відкладає його канікул. Хоча малоймовірно, що сенат буде бити цього терміну, немає ніяких сумнівів, що вони роблять успіхи. Кілька поправок до основного рахунку були затверджені минулого тижня. Буде доступним реформи медичного страхування статися? Перспективи його розвитку з’являються змішані, але речі, нарешті, рухаючись вздовж в Сенаті.