доступним реформи медичного страхування уповільнює

Помірні демократи ставлять гальма на реформи охорони здоров’я. Однією з актуальних пропозицій для просування вперед після вечірки втратили місце в Сенаті кінці Теда Кеннеді в штаті Массачусетс є ризикованим політичним розрахунком. Бюджет примирення повинна вимагати лише 51 голосів, і дозволить Палаті представників внести свій внесок по податкових і витрат питань, пов’язаних, наприклад, окремі сім’ї медичного страхування субсидій. Тим не менш, все більше число законодавці побоюються, що це призведе враження steamrolling над волею народу. У проміжних виборів, в результаті чого з компонентами, що сприйняття є катастрофічними.

Центристів, вже з підозрою ставляться до всеосяжний законопроект, мають мало апетит до такої процедури. Примирення б уникнути необхідності для Будинки затвердити законопроект, прийнятий Сенатом як є – завдання, яка спікер Ненсі Пелосі претензії майже неможливо: вона просто не має достатньо голосів. Однак, крім свого політичного впливу, погодження бюджету не зможе вирішувати інші проблеми демократичних представників. Наприклад, вона не вирішить спірне питання медичного страхування компанії, що пропонують охоплення викидня в планах продаються субсидованих Індивідуальне медичне страхування валютного ринку, що законопроект буде встановити.

У той час як примирення має потенціал, щоб усунути спеціальні пропозиції, які виключають Луїзіани і Небрасці від необхідності платити свою частку Medicaid фінансування, деякі демократи, які були вимкнені, що кінь-торгового процесу не було б піддається ще більш політичні суперечки. Сенатори Бланш Лінкольн з Арканзасу і Еван Бай Індіани, для їх частини, оголосили, що вони не будуть підтримувати, що курс дій.

Їх стану спертися консервативні, і обидва Бея і Лінкольн на переобрання у листопаді. Очевидно, що їх місця вже в небезпеці. Хоча вони підтримують реформу охорони здоров’я, manuvering навколо необхідності протягом 60 голосів є одним міст занадто далеко. Вони воліли б, що адміністрація Обами не призупиняє свої зусилля з цього питання до пристрасті по всьому спектру охолонути. Швидше за все, вони воліли б нову, зменшену тому законопроект з потенціалом для отримання деякого республіканської підтримки.

Лідер більшості в Сенаті Гаррі Рід нещодавно сказав, що ні “ніякого поспіху”, щоб передати реформу охорони здоров’я, і ​​малоймовірно, що президент Обама дасть конкретний графік у своєму виступі. Тобто відміну від попередніх термінів введення, такі як Сенат прийняття законопроекту перед Різдвом. Він, ймовірно, продовжить добиватися всеосяжних доступним законодавство з медичного страхування, але приділяти більше свого часу по відношенню до економіки та інших питань.

Якщо демократи в конгресі згодні з бюджетом примирення в цілях передавати окремі реформи медичного страхування, партії меншості будуть висловлювати ще більше гніву по відношенню до них. Зрозуміло, що республіканці будуть ще менш відкриті для двопартійної якщо їх погляди обійти. Питання для адміністрації Обами, а також лідери в Конгресі, чи є прийняття законодавства, щоб уникнути році зусилля сходили нанівець, варто викидати співпраці на інших проблемах, що стоять перед країною. Обидві сторони будуть копатися в своїх каблуків ще більше, якщо що відбувається.