доступним материнства Колорадо поліс медичного страхування

Материнство страхування є найбільш важко отримати, якщо клієнти вже зачала дитину. Таких випадків, дозволяє постачальнику страховий поліс, щоб стягувати високі премії від їх зацікавленим клієнтом. Більшість страхових полісів під Колорадо план медичного страхування дозволяють покриття для медичних витрат матері під час їх доставки, а також під час пологів і після пологів. Ці послуги доступні для страховика після періоду очікування близько 9 місяців.

У разі, житель США розглядають політику та її переваги в довгостроковій перспективі, а також шукає низькою страхової вартості охорони здоров’я матері, вони повинні придбати страховий перш ніж вони вагітні. Це дозволило б їм купити поліс, який дозволяє їм користуватися перевагами повного покриття з низькою процентною премією.

Потрібно слідувати певним простим кроків для того, щоб купити поліс добре підходять для їх бюджету, і їх стан, як і

По-перше, вони повинні оцінити послуги, які вони очікують від політики постачальника
Страхове покриття повинне бути в порівнянні з поточним станом самої жінки
Краща політика на даному етапі є політика страхової групи. Якщо чоловік працює під будь-якої організації, яка дозволяє страховим роботодавця, то слід перевірити переваги страхового поліса під ними, а також прогалини в цій політиці.

Можна говорити зі своїм лікарем для зацікавлених будь-які рекомендації для політики і ефективних компаній, що пропонують страховий поліс по вагітності
Оцінка політики, заснованої на роду послуг і охоплення вона дозволяє під час вагітності, пологів або допологової догляд за дитиною
Ви повинні знати про висвітлення межа для нормальних пологів, а також кесарів розтин. Швидкість медичні витрати для нормальної доставки до близько 4000 доларів, а при кесаревому розтині витрат може знімати до 6000 доларів.
Запитайте агентів про додаткові переваг покриття в пологовому політики в рамках плану страхування здоров’я Колорадо.

У випадку якщо ви застосовні для Medicaid, ви можете безпосередньо звертатися до зацікавленої асоціацію з додатком і знати про деталі та переваги, які доступні в рамках цього плану.

Ви також можете подати заявку на COBRA
Додатковий запит ви можете помістити на страхові поліси по вагітності та пологах є потенційний материнства план медичного страхування включає в себе переваги покриття для матері, так і новонародженого, у разі вагінальні пологи або кесарів розтин
Перевірте період очікування страхового поліса

Перевірте з агентами та брокерами доступні в Інтернеті. Також попросіть їх примикати цитати і переваг або додаткових послуг, які вони пропонують з компанією. Ви також можете перевірити про правила політики і їх ставки з офіційного сайту зацікавлені компанії. Завдання може здатися складним, на початковому етапі, але ви можете швидко акліматизуватися себе з атрибутами і функціями, які люди часто не врахувати.