доступним Автострахування пояснив

Кожен день кілька страхових компаній буде претендувати на доступне страхування автомобіля зі швидкістю, яка менше, ніж те, що ви вже платите. На жаль, не кожна компанія може забезпечити низьку вартість поліса той же час забезпечуючи достатнє охоплення. Є кілька компаній, що пропонують забезпечити охоплення, але в чому різниця? Що робить одна компанія краще, ніж інший? Відповіді на ці питання залежать від потреб клієнта. Не всі клієнти шукають те ж саме, і не всі страхові компанії надають той же охоплення або ставок і тим же клієнтам.

Страхова компанія працюватиме “авто страхування ризиків вибору” на потенційних клієнтів, щоб визначити їх рівень ризику; підприємств, потім класифікувати своїх клієнтів у «групи ризику». Рівень ризику буде визначати, які ставки і рівень захисту, компанія може надати. Деякі компанії будуть орієнтуватися на конкретні групи ризику. Ці більш високі групи ризику включають молодих водіїв, людям з поганою кредитною оцінки, або люди з аварій та порушень на їх запису. Інші компанії будуть надавати низьку премію вартості для клієнтів, які є менш ризикованими, досвідченим водіям, людям з гарною кредитною, або люди з чистою запису водіння. Хоча обидва типи компаній забезпечити доступне страхування автомобіля, вони надають різні продукти. Компанії, які надають високий рівень охоплення за низькою ціною буде відмовляються страхувати більш високий ризик драйверів. Компанії, які гарантують доступне страхування автомобіля для більш високих водіїв ризик не може бути в змозі забезпечити високий рівень охоплення доступними цінами. Як водій, ви, можливо, доведеться вибирати між високим рівнем охоплення і низькій швидкості, особливо якщо ви знаходитесь в групі високого ризику. Якщо ви знаходитесь в групі високого ризику і хочуть високих рівнів охоплення, ви повинні бути готові платити більше за той рівень охоплення. Якщо ви знаходитесь в більш низькою групі ризику, і відчуваєте, що ви платите занадто багато, спробуйте отримати цитати з інших компаній, ви зможете заощадити багато грошей.

Страхові компанії також відрізняються за способом, в якому вони продають свою політику. Хоча деякі компанії покладаються на агентів, які діють як посередники, інші компанії використовують прямо до споживчої моделі. Прямо до споживчої моделі є те, яким чином компанії продають свою політику безпосередньо споживачам, не покладаючись на агентів продавати свою політику. Така модель створює зниження витрат за рахунок усунення середньої людини і ці заощадження можуть бути передані на споживачів через нижчими ставками. Багато компаній використовують цю модель. Вони рекламують легкість отримання цитату, і обіцяють знизити витрати на людей, що шукають доступне страхування автомобіля. Клієнти можуть зателефонувати або відвідати веб-сайт компанії і отримати безкоштовну консультацію. Як тільки вони отримують свою цитату, вони мають можливість придбати політики. Коли клієнт вирішує придбати поліс вони як і раніше допомагають страховим агентом. Цей агент збирає всю інформацію про клієнтів та надає їм найбільш точну кошторис для своєї політики. Агент може переглянути DMV замовника запису і рахунок кредиту, перш ніж дозволити їм купити їх політика безпосередньо від страхової компанії за низьку ціну. Не отримавши найнижчий показник не була простіше.