доступним Автострахування з хорошим кредитним рейтингом

Більшість людей знають, що у них є рахунок споживчого кредитування, але мало розуміють, є аналогічний рейтинг використовується компаніями авто і страхування майна, щоб оцінити потенційну відповідальність клієнта, і це ключ до отримання доступного страхування автомобілів.

Знаменно, це називається страховий рахунок, але він враховує не тільки, наскільки оперативно ви оплатите рахунку. Вона також включає в себе такі дані, як кількість заяв, які ви зробили минулого політики, як часто і як дорого вони були до попереднього страховиків.

Цей показник має суттєвий вплив на вартість вашого авто і премії страхування майна. За словами Роберта Хартвіг, президент і засновник Інституту Страховий Інформації (www.iii.org), некомерційна агентстві розроблена, щоб допомогти споживачам страхові питання: “Ці оцінки в основному кредитної інформації, що страхова компанія використовує від вашої кредитної історії, але Потім вони приймають, що і пов’язати його з фактичною інформацією про ваші претензій історії або ваших юридичних історії “.

Іншими словами, у вас є звичка судитися людей? Справедливо чи ні, ті речі фактором у вашій страхової рахунок. Там майже нічого, що ви можете з цим зробити, окрім тримати ваш кредит в першокласної формі і намагатися уникати робити кілька претензій.

“Люди з більш низьким кредитним як правило, пов’язані з відносно більш високих втрат страхових компаній,” говорить Хартвіг. “… Ця група може нести більше претензій або більше дорогих вимог, або обох.”

Хартвіг говорить, що це відрізняється від кредитного бали через те, яким чином інформація використовується. “Страхові компанії не потрібна вся інформація, яка знаходиться в рахунок кредиту. Страховика тільки приймає інформацію, яка корелює з тим, що для цього потрібно визначити. Вони, прагнуть максимізувати кореляцію між кредитної інформації і втрати інформації. Якщо [люди], як правило нести фінансову відповідальність, вони мають тенденцію НЕ БУТИ безрозсудним за кермом, вони, як правило, зберегти свої будинки, тощо. ”

Мабуть, найцікавіша річ про страхування балів (і саме замішання), що ви не можете їх змінити, принаймні, не в короткостроковій перспективі, тому що ваш-факторів ранжирування в зведену інформацію протягом року. Крім того, ви не можете дізнатися, що ваш рахунок, оскільки кожна компанія вважає метод, яким вона зайняла, щоб ви були приватною власністю.

“Ви не можете знайти, тому що кожна компанія робить свій рахунок страхування”, пояснює Жанна Сальваторе, старший віце-президент зі зв’язків з громадськістю в www.iii.org. “Кожна страхова оцінка також використовує кредитні різному-деякі з них можуть просто використовувати його в додатках, і деякі дати йому більшу вагу, ніж інші. Андеррайтинг (як компанія визначає, хто, щоб застрахувати і за якою ціною) дуже власністю. Тобто, як страхові компанії конкурують- , будучи в стані ціни продукту краще, ніж наступний хлопець. якби вони дали, що далеко (як вони займають фізичні особи), вони були б віддати частину своїх торгових секретів “.

Отже, що ж людина може робити з цим новим фактом страхової оцінки? Ваш зіткнення охоплення занадто високою через це? Навіщо вам потрібен високого ризику страхування автомобіля?

“Як споживач, те, що ви повинні робити це по магазинах навколо, Товари для хорошою швидкістю, тому що в кінцевому рахунку те, що ви хочете зробити в будь-якому випадку,” говорить Сальваторе.

І це кращий спосіб гарантувати, що ви отримаєте найдоступніші авто страхування можливо.

Це і безпечно керувати автомобілем!