доступне страхування автомобіля – фактори, щоб розглянути

Як тільки Ви почнете робити покупки для страхової компанії автомобіль, ви затоплені “низькі ціни” і “дешеве страхування” пропозицій. Перед тим, як зробити вирішальний крок враховувати деякі важливі фактори, які фактично роблять страхування автомобіля доступним.

Для того, щоб краще контролювати ціни, необхідно бути обережним при виборі відповідної покриттів і функцій, які зроблять ваш автомобіль страхування задовольнити всі ваші потреби. Важливо також, щоб шукати страхову компанію, яка дає вам справедливою, своєчасної та надійне обслуговування клієнтів за хорошими цінами. Доступне страхування автомобіля не повинні бути далеко принесено мрія, якщо ви проводите якийсь час розуміння Ваших вимог перед покупкою вашої політики.

Державні закони-хороша відправна точка, щоб знати мінімальні страхового покриття ви повинні мати у відповідності з вашими державними законами. Страхування автомобіля є обов’язковим у більшості штатів США, і кожен має різні вимоги до базове покриття мінімум, ви повинні нести для того, щоб взяти Ваш автомобіль на дорозі. Залежно від вашого стану законом, ви повинні розробити страхової план, який відповідає основним вимогам, а також охоплює й інші ризики, які можна попередити, залежно від моделі Вашого автомобіля, записи водіння, пробіг, кількість людей, що використовують ваш автомобіль і т.д.; також брати до уваги ваші інші водії товаришів і які покриттях вони зазвичай несуть. Кожне місце має різні тенденції, і це завжди добре, щоб бути в курсі, так що у вас є ідея про загальні цифрах претензії робить раундів. Наприклад, мінімальний регульованих державою вимог по страхуванню автотранспортних засобів Техас кришкою $ 25000 за нанесення тілесних ушкоджень і матеріального збитку кожен, збирається до $ 50000 до аварії. Однак, будьте готові, коли ви купуєте тільки це покриття у вас є тільки гарантував, що ви захищені упаковують ви знайшли винних в аварії й інші претензії драйвер від вашого страхування автомобіля. Це дає вам приблизне уявлення про відповідальність суми, які ви повинні бути покупки. Завжди купуйте адекватного охоплення понад мінімальну відповідальність, щоб захистити себе також, коли ви купуєте страхування автомобіля.

Знати поточної вартості Вашого автомобіля-другий важливий фактор, що потрібно знати поточну вартість вашого автомобіля. Ваше цінова пропозиція з автострахування буде змінюватись в залежності від моделі вашого автомобіля. Наприклад, Mitsubishi Lancer буде дорожче з точки зору ремонту, ніж Пілот Honda. Точно так же є автомобілі, які стягуються більш високі страхові внески, коли мова заходить про безпеку функцій, крадіжка, пошкодження, ремонт і зіткнення претензій. Просте рівняння тут; безпечніше (читай більш низький ризик) ваш автомобіль, тим більш доступним буде страхування Вашого автомобіля.

Деякі покриття ви не повинні ігнорувати – Крім того, як покриття незастрахованих / Underinsured Автомобіліст, всеосяжного, зіткнення, а PIP всі повинні бути розглянуті в залежності від віку вашого автомобіля і ваших конкретних вимог. В ідеалі він не має ніякого сенсу тримати зіткнення охоплення як тільки ваш автомобіль перетинає 8 років. Аналогічно всеосяжний охоплення повинен бути відкинутий, як тільки це більше 10 років. Логіка проста. Будь-які претензії ви робите від вашої страхової компанії на даному етапі не буде дуже значна кількість факторів, як раз і франшиз амортизації враховуються дюйма Тим не менше, якщо ви відчуваєте, що ви не могли б бути в змозі нести на кишенькові витрати, щоб замінити / ремонт пошкодженого автомобіля , дотримуйтеся цих покриттів. PIP є обов’язковим у деяких насичує, але бажано тримати на політику, якщо навіть якщо він відсутній у вашому списку державного регулювання. Те ж саме для незастрахованих / Underinsured покриттів автомобіліста. Ці дійсно стане в нагоді, якщо ви потрапили в аварії вдарити і втекти.

Перевірте репутацію страхової компанії-Переконайтеся, що ви зробити перевірку фінансової репутації компанії, яку ви хочете застрахуватися с; знають свої скарги індексу; прочитати деякі відгуки про них. Останнє, що потрібно зробити, це піти з компанією, яка обіцяє доступне страхування автомобіля, але знаходить всі підстави в книзі, щоб обрахувати вас на вашій претензії.

Розглянемо Додаткові переваги-Деякі компанії пропонують багато інших переваг замість знижки, які фактично роблять доступним для страхування автомобілів. Переваги життя як автомобіль гарантійний ремонт, 24/7 страхового відшкодування гарячої лінії, відмова від відповідальністю за “не винен” Аварія, перше прощення аварії, і т.д. все реально заощадити більше грошей у довгостроковій перспективі.

Пам’ятайте – Це ніколи не гарна ідея, щоб над або під застрахувати свій автомобіль, тому що ви в кінцевому підсумку втратити гроші в довгостроковій перспективі в обох випадках
У двох словах, купити поліс страхування автомобіля, який не тільки відповідає всім вашим вимогам, але і пропонує переваги з точки зору турботи про клієнтів. Адаптувати його отримати доступне страхування автомобіля, що є кращим співвідношенням ціни і якості поліс для вашого долара.