доступне страхування автомобіля для підлітків

Як ви знаходите найдоступнішими цитуючи автострахування для підлітків? Найнижча вартість поліса страхування автомобіля означає найбільш економія для страхувальника, і чим більше людина може заощадити на їх страхування щасливішими, що водій буде з пошуку доступних авто страхування цитатою. Компанії пропонують анкети в Інтернеті, які необхідно заповнити для того, щоб отримати реалістичне доступним авто страхування цитатою. Деякі з ймовірних руди окреслених питань.

Подібного роду питання, які ви, як правило, буде запропоновано при купівлі доступного онлайн страхування цитата авто. Це допоможе, якщо у вас була ця інформація доступна до виходу в Інтернет.

Інформація про пілота
* Ваше ім’я
* Стать
* Сімейний стан
* Дата народження
* Адреса
* Термін ліцензії
* Порушення правил дорожнього руху і аварії історії (як правило, протягом останніх трьох років)
* Ставлення до страхувальника, якщо додатковий драйвер

автомобіль інформації
* Рік випуску
* Марка і модель
* Оціночна вартість
* Щорічний пробіг
* Тип покриття бажаного
* Тип використання

страхування цивільної відповідальності автомобіля
Це покриття є обов’язковим у більшості держав, але точну суму необхідний охоплення відрізняється від штату до штату. Наприклад Каліфорнія вимагає 15/30/5 охоплення. Це означає, що за шкоду, заподіяну іншим користувачам, випадково, що з вини водія мінімальним покриттям $ 15 000 потрібно для кожної людини до максимум $ 30 000 покриття для декількох постраждалих. Крім того, як мінімум $ 5000 Потрібен до ремонту шкоду, заподіяну майну інших людей.

Слід підкреслити, що наведені вище дані є тільки мінімальні вимоги законодавства і насправді не забезпечують адекватного покриття. Різниця між мінімальними та фактичними витратами доведеться вийти з кишені страхувальника.

всеосяжне покриття
Всебічний охоплення може захистити ваш автомобіль його крадіжки, вандалізму або пошкоджено вогнем. Але схоже на зіткнення покриття, у нього не варто для автомобілів, які оцінюються в $ 1000.

зіткнення освітлення
На відміну від покриття відповідальності, зіткнення охоплення призначений для покриття транспортних засобів страхувальника. Дуже часто в поєднанні з всеосяжний охоплення і включає в себе зіткнення з іншими транспортними засобами, тварини чи предмети, крадіжка, пожежа, вандалізм, літаючого об’єкта (ідентифікованих виду), розбиті вікна і град. Існує правило, франшиза, яка бере участь при купівлі цього охоплення, нормальна кількість буття $ 250, $ 500 і $ 1000. Це сума, яку страхувальник повинен був би заплатити у випадку, якщо вони подали позов. Звичайно, чим вище франшиза, тим нижче премія, і навпаки.

Не виконувати автоматичний несправності авто страхування
Іноді, спроби розібратися, хто відповідає за автомобільної аварії може затягнутися на роки, поки страховик збору інформації і переговори відповідальності. Ця відпустка жертви не в змозі отримати необхідне їм лікування, або ліва лікарі не в змозі відновити свої гонорари. Як засіб, ніякої провини охоплення не був введений, щоб забезпечити основні медичного страхування для застрахованих осіб в автомобільних аваріях хто б не був винен. Таке страхування автомобіля гарантує, що є принаймні деякі покриття доступні відразу для водіїв, пасажирів і пішоходів при зіткненні з автомобілем.

незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів кришкою
Є деякі держави, які роблять це вимога, навіть якщо воно не є корисним доповненням до політики страхування автомобілів. Це дозволить відшкодувати страхувальникові та їх пасажирів, (якщо такі є), за нанесення тілесних ушкоджень та пошкодження автомобіля з вини водіїв, які не має страховки від того, хто мають страховки, але з недостатнім покриттям. Він також захищає застрахованої, якщо вони стали жертвами водія вдарити і втекти.

Деякі додаткові покриття ви, можливо, побажають розглянути, включають:

медичне страхування
Це забезпечує корисне медичне покриття у випадку тілесних ушкоджень Ви і / або Ваші пасажири, незалежно від того, хто винен.

допомога на дорозі
Безкоштовний або значно скоротити витрати, коли вам потрібно, щоб викликати механіком в разі аварії.

Оренда Страхування
Якщо ви потрапили в аварію, що змушує вас бути без вашого автомобіля це покриття буде платити за законопроекти, пов’язані з наймом прокатний автомобіль.

Переконайтеся, що ви обираєте мудро від Автострахування Котирування, які ви знайдете. Важливо знайти політику і дасть вашому фінансових активів найбільший захист.