доступне премії медичного страхування в Каліфорнії

Ми всі знаємо важливість наявності медичної страховки. Зрештою, ми хочемо переконатися, що наші близькі піклуються про те, коли ми не існуємо. Але, перш ніж перейти вулицю і купити поліс медичного плану в Каліфорнії, зробити деякі дослідження заздалегідь. Таким чином, ви будете впевнені, щоб отримати найкраще медичне страхування за правильну ціну. Медичне страхування в Каліфорнії дуже доступним. Ось деякі корисні поради, щоб ви почали:

• Порівняйте Каліфорнії котирування медичного страхування, принаймні 2 каліфорнійських компаній медичного страхування. (Це дивно бачити когось вибрати страхування CA політики в галузі охорони здоров’я, навіть не порівняти страхові внески та допомоги по медичному страхуванню з іншими компаніями аналогічної політики)

• Запишіться на ваші роботодавці групи медичного страхування, якщо ваш роботодавець готовий платити за рахунками. (Навіть якщо у вас є проблеми з вашим роботодавцям групи поліс страхування здоров’я це все ще зазвичай краще залишитися з планом, якщо ваш роботодавець оплачувати більшу частину страхової премії).

• Переконайтеся в тому, щоб вивчити відмінності між групами планів в галузі охорони здоров’я та окремих планів в галузі охорони здоров’я, так як багато індивідуальні плани здоров’я не покривають вагітності [пологах план] якщо ви не платите додаткову премію в той час як ваша група здоров’я план, ймовірно, також охоплюють материнства автоматично.

• Дослідження компаній, політики, мереж, лікарів, клінік, а також лікарень, які знаходяться у вашому районі Каліфорнії. Це повинно піклуватися про ваше власну зручність у момент необхідності.

• Задавайте питання про своє здоров’я страхового поліса агент / брокер здоров’я страховий поліс, так що ви повною мірою зрозуміти варіанти, які доступні для вас і вашої родини.

• Перегляньте свої медичного страхування потребує щороку. (Ваші потреби медичного страхування можуть мінятися кожен рік, і якщо нічого іншого це дасть вам можливість побачити, якщо ставки вашої компанії як і раніше конкурентоспроможною).

План медичного страхування є одним з найприємніших переваг ви можете запропонувати вашим співробітникам. Запитайте про співробітника корисних премій.

Традиційний план компенсації або плати за послуги: співробітники вибрати свій власний постачальник медичного обслуговування, компанія медичного страхування або оплачує постачальнику прямо чи відшкодовує співробітникам за право покрита кількостях.

Організоване медичне обслуговування: Два найбільш поширених виду керованої медичної допомоги є організація медичного обслуговування (ОМО) і ще один Організація бажаних постачальників.

Самострахування: Коли ви розумієте, всі або важлива частина існуючих ризиків, ви в основному самострахування себе. Зазвичай документи обробляються за межами компанії, ви якраз потрібно оплатити претензії, а іноді і допомогти співробітникам платять страхові внески. Переваги включають також більш високий контроль над дизайном плані здоров’я, ефективні індивідуальні процедури звітності та великі переваги грошового потоку.

Медичні ощадні рахунки: Конгрес кінці укладеного з чотирирічного випробування Медичні депозитні рахунки, особливо на ощадних рахунках у поєднанні з високою франшизи страхових полісів. Рахунки в даний час фінансується за рахунок співробітників доларів до вирахування податків; виплати абсолютно податком, якщо використовуються для конкретних затверджених медичних витрат. Невикористані кошти накопичуються на невизначений термін і заробити оподатковувані відсотки.