доступне медичне страхування 7 способів заощадити гроші на медичне обслуговування

Доступне медичне страхування стало набагато важче знайти в останні роки. Зростання числа американців, які не мають страховки, а також переміщення медичного страхування від повного охоплення (наприклад, НМО) до високої франшизи плани і медичні ощадні рахунки, призвело до збільшення інтересу до фактичної вартості медичної допомоги. У минулому, більшість людей мало звертав уваги на заряд цін лікарнях для МРТ, наприклад. На щастя, зараз існує багато ресурсів, які допоможуть вам з’ясувати, скільки витрати охорони здоров’я роблять і мають коштувати. Ці поради допоможуть зберегти гроші для вас і вашої страхової компанії! Здоров’я страховики можуть передавати свої заощадження до вас у вигляді більш низькі страхові внески медичного страхування.

Ось сім способів, щоб робити покупки розумні, коли шукає доступну охорону здоров’я:

1. Дослідження в Інтернеті. Постачальники медичних послуг, в тому числі лікарні, в 33 штатах зобов’язані вивішувати список своїх гонорарів в Інтернеті. Вони доступні на урядові веб-сайти. Майте на увазі, однак, що багато збори розділені – на відміну від комплекту – в цьому списку. Це особливо важливо у випадку, якщо ви плануєте мати складну процедуру, яка передбачає виплату декількох фахівців, таких як операції. Тим часом, деякі медичних послуг в інших державах вирішили зробити це з власної волі. Ці плати можуть значно відрізнятися, тому ходити по магазинах навколо особливо важлива.
2. Запитайте вашої страхової компанії. Вони хочуть, щоб надати вам доступного медичного страхування, що також економить їм гроші. Якщо ви застраховані, називають лінією допомоги членів або увійти на сайт пацієнтові інформацію про безліч вартості та якості заходів для загальних діагностичних оглядів, відвідувань, і медичних процедур.
3. Пам’ятайте, що всі об’єкти не створені рівними. Спеціалізовані медичні центри, як правило, дешевше, ніж лікарень. Це тому, що лікарні повинні стягувати вищу плату за процедури, з тим, щоб покрити свої накладні витрати. З іншого боку, центр спеціальність або клініці – такі, як спеціалізований центр зображення – менше і спрямовані на більш вузький діапазон медичних процедур. Як результат, вони можуть стягувати менше для кожної процедури.
4. Шукайте знижки. Деякі лікарі можуть мати більше 10 різних масштабів цін. Ціна, яку ви повинні заплатити за медичні процедури часто залежить від якої компанії медичного страхування, якщо такі є, приймає рахунок. Якщо ваш страховик уклав вигідний валютний курс з конкретним постачальником, ніж це було, що це гарна ідея, щоб з’ясувати. Ціни зазвичай вище, для незастрахованих, теж.
5. Використовуйте порівняння-торговельні сайти. Для інших великих покупок, таких як автомобілі, там вже давно методи визначення справедливої ​​ринкової вартості продукту. Останнім часом кілька сайтів, зробили те ж саме для ваших найважливіших медичних закупівель, в якому HealthCareBlueBook, PriceDoc і OutOfPocket. Ці сайти допоможуть вам з’ясувати, що різні провайдери стягують у вашому районі.
6. Переговори! Особливо, якщо ви в даний час без доступного медичного страхування, багато лікарів і медичні заклади білінгу готові працювати з вами. Ви можете використовувати котирування цін ви знайшли в останньому кроці в якості відправної точки. Крім того, часто є плани виплат, які допоможуть вам медичні витрати бюджету більш ефективно.
7. Остерігайтеся зборів. Один з найбільш поширених зборів під’їжджали витрат на страхування є “об’єкта збір” заряджений багатьох лікарнях. Вони стверджують, що це необхідно зарядити кілька сотень доларів, щоб заплатити за розширення і зміст. Більшість страхових компаній не покривають його, і ті, які, безсумнівно, будуть проходженні вартості на вас через більш високі страхові внески. Вирушаючи в лікарнях, які мають нижчі або відсутні збори об’єкта означає, що у вас більше шансів мати доступне медичне страхування. Схожі збори поширюються також на кабінет лікаря пов’язані з лікарнями, тому переконайтеся, що питаєте заздалегідь.

Нинішній економічний клімат означає, що більше людей бачать скорочення або ліквідацію їх медичного страхування. Відсоток людей в США з високою франшизи плани страхування у вісім відсотків і продовжують рости, все більше число роботодавців передачею більшого від вартості і відповідальність за охорону здоров’я на співробітників. Для безробітних, ситуація стає ще більш складною. У той час як реформа охорони здоров’я погойдуючись через Конгрес, більшість великих положення не вступлять в силу в протягом багатьох років. Тим не менш, Інтернет зробив ціну охорони здоров’я більш прозорими, що дозволяє окремим особам та сім’ям бути розумнішими споживачів. За допомогою цих ресурсів і прийняття правильних рішень, доступне медичне страхування стане реальністю для все більше американців.