доступне медичне страхування для фізичних осіб

Дослідження доступні плани здоров’я, можливо, Вас цікавить, якщо така річ існує насправді, або якщо вони просто розкручений маркетинговий план великими страховими компаніями. У пошуках здоров’я план, який відповідає вашим індивідуальним потребам або сім’ї може зайняти багато часу, вона варта того, щоб придивитися до цін.

Комерційне медичне страхування може бути придбано з різних місць. Є кілька варіантів, коли мова заходить про покупку здоров’я плану. Ви можете використовувати брокера, керуючого агентства, або відразу в страхову компанію. При будь-якому виборі, порівнюючи ціни плані медичного обслуговування в мережі є популярним і зручним вибором для багатьох споживачів.

Багато інтернет-сайти план в галузі охорони здоров’я також пропонують безкоштовний номер, щоб поговорити з страхового агента, який має спеціальну підготовку, щоб допомогти вам визначити, які медичні плану відповідає вашим потребам. Деякі веб-сайти також пропонують онлайн словник жаргону страхування здоров’я, які допомагають краще зрозуміти деталі різні види політики.

Сувора реальність медичного страхування є те, що споживачі, які купують свої медичного страхування повинні платити високі премії за той же обхват, що споживачі з спонсорованих роботодавцем медичного страхування отримують. Більшість роботодавців платити більшу частину щомісячних премій, необхідних для підтримки гідного плану здоров’я.

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, ваші витрати за свій рахунок для вашої медичної допомоги, в тому числі щомісячні премії, можуть бути звільнені від податків. Поговорити з вами бухгалтер, місцеву податкову інспекцію, або відвідайте веб-сайт IRS, щоб отримати додаткову інформацію, що стосується вирахування витрат охорони здоров’я на вашої податкової декларації. Отримання знижки на податковий тягар могли врівноважити за рахунок здоров’я самострахування.

Об’єднання ваша медична страховка з іншими планами страхування, таких як автомобільна, життя, домовласників, або страхування від повені, часто може повернути велику економію. Перш, ніж вибрати загальний страховий агент, ви повинні переконатися, щоб озирнутися, як ви можете отримати дуже хороші знижки при покупці декількох страхових полісів від тієї ж компанії.

Якщо ви знаходитесь у відносно доброму здоров’ї, не є курцем, і підтримувати свою ідеальну вагу тіла може бути у ваших інтересах, щоб розглянути план медичного обслуговування, що вимагає на догоспітальному етапі тестування. Ці типи планів в галузі охорони здоров’я вимагають батарея випробувань, подібних щорічного медичного обстеження, або щорічне обстеження до їх затвердження для охоплення. Якщо ви молоді і цілком здоровим, він може бути хорошим фінансовим ходу розглянути один з цих планів. Пам’ятайте, однак, що вони не для всіх.

Можна знайти доступний план в галузі охорони здоров’я майже кожна людина, він просто бере наполегливості і часу, щоб ретельно дослідити тонкі деталі різних планів доступні. За допомогою при виборі доступних планів медичного страхування у вашому місті, поговоріть з страховим агентом, щоб розібратися в жаргон і опцій, доступних в доступних планів. Доступне планів в галузі охорони здоров’я дійсно існують, але вони часто приховані під безліччю дорожче плани з дорогих надмірностей можна обійтися і без.