доступне медичне страхування в 9 кроків

Є багато способів, які ви можете отримати хороші, але доступного медичного страхування. Деякі з них включають в себе використання медичної карти, бачачи, якщо ви маєте право на Medicare або Medicaid, перевіряти, якщо ваш роботодавець надає Comp працівникам, щоб залишатися здоровими і вихід руйнівні звички, зниження вашої премії через які платять зі своєї кишені, порівнюючи лапки і уникаючи непотрібних служб .
Щоб переконатися, що всі ваші найважливіші інтереси знаходяться в надійних руках, важливо для підтримки здоров’я страхування, навіть якщо ви безробітний. План медичного страхування можуть бути дорогими, проте, якщо ви не обізнані про характер цього виду страхування. Ви можете знайти медичного страхування ви можете собі дозволити, слідуючи цим правилам:
Завжди порівнюйте одна цитата з іншими, які ви збираєте
Роблячи порівняння вартості котирування ви отримуєте від різних страховиків є ключовим способом знайти доступний план. Будучи доступним означає не тільки платити більш низькі страхові внески, а й отримувати кращі послуги за ваші гроші. Кілька простих способів, які допоможуть вам вирішити, яка страхова компанія, щоб піти з повинні просити друзям і родині про свій особистий досвід зі страхуванням, і ви також можете перевірити ціни багатьох компаній в Інтернеті одним клацанням миші. Поступивши на страхування призводить програм є одним із способів спрощення процесу пошуку.
Тримайтеся подалі від послуг, які ви дійсно не потрібно
Хороший спосіб зменшити Ваші премії медичне страхування є лише вибрати послуги, які ви, ймовірно, необхідно. Додаткові послуги, тим більше витрат в страхову компанію, яка також означає збільшення премій для вас. Змінити свій план, якщо це необхідно, щоб отримати премії ви можете дозволити собі медичну страховку.
Скорочення страхових внесків медичного страхування, заплативши за певні речі самостійно
Ще одна порада, який стає все більш популярним серед людей, які шукають доступне медичне страхування є вибір платити більш високу суму витрати за свій рахунок. Ці витрати, такі як франшиза, співстрахування та доплат допоможе знизити ваші премії, так як вам буде необхідно витратити трохи грошей на додаток до того, що ваш план охоплює. Ваша страхова компанія повинна бути раді відповісти на будь-які Ваші запитання про з власної кишені витрати.
Тримайте себе здоровим і зупинити високого ризику звички
Інші фактори, які впливають на страхові внески поточного стану здоров’я і ваших звичках. Будьте здорові і зупинити високого ризику звички, як куріння, якщо ви хочете зменшити витрати на медичне страхування.
З’ясуйте, чи є ви маєте право на Medicaid або Medicare
Уряд працює в тому числі програми охорони здоров’я Medicaid і Medicare. Ви повинні відповідати певним вимогам, щоб використовувати ці переваги. Люди у віці старше шістдесяти п’яти років, а також усіх, отримують допомоги з інвалідності через систему соціального страхування, мають право на отримання медичної допомоги. Medicaid, з іншого боку, для малозабезпечених людей і сімей. Якщо ви дійсно хочете, щоб заощадити гроші на витрати на медичне страхування, необхідно перевіряти час від часу, щоб побачити чи ви або ваші близькі можете претендувати на ці послуги.
Перевірте програму компенсації страхування працівника через свого роботодавця
Більшість компаній пропонують медичному страхуванню своїх працівників, а страхове відшкодування деякі пропозиції працівника. Навіть якщо ваш роботодавець не надає медичну страховку, вони можуть бути юридично зобов’язані сплатити витрати на роботи, пов’язані з травмами або умов.
Спробуйте отримати короткострокове страхування
Для тих, хто між робочими місцями, це один корисну пораду, який вам підходить. Короткострокове страхування є доступним оскільки вона не охоплює ваші медичні витрати протягом короткого часу. Якщо вам потрібно медичне страхування та отримайте попередньо існуючі умови, але чекають, щоб отримувати вигоди від роботодавця в найближчому майбутньому, то це може бути правильним вибором для вас.
Приєднатися до клубу зі страхової групи здоров’я
Група страхування пропонуються через різні організації і клуби. Дивіться, якщо один знаходиться поруч з вами, і якщо це так, зареєструватися, щоб скористатися їх програму страхової групи. Тому що страхові компанії часто надають знижки для компаній і організацій, які надають страхові велика кількість співробітників, цей тип покриття часто дешевше.
Медичні карти чудові
Інший варіант, щоб допомогти скоротити ваші витрати на медичне обслуговування було б використовувати медичну карту, щоб допомогти з економією на ліках. Це дисконтні карти, які можна використовувати для відвідування лікаря, лабораторні аналізи, операції та інші послуги, які застосовні ви знайдете перераховані в умовах.
Якщо ви не в змозі вступити до державні допомоги або якщо ви не працюєте в компанії, яка пропонує медичні пільги, у вас може бути важко знайти план медичного страхування, ви можете собі дозволити. На додаток до наступних рекомендацій згаданих вище, ви повинні взяти на час, щоб отримати цитати з різних страхових компаній, які ви можете порівняти. Ви впевнені, щоб знайти доступні плани медичного страхування, який задовольнить ваші потреби.