дострокового розірвання помилки та упущення політики Страхування – Що очікувати

Якщо ви думаєте про скасування ваші помилки та упущення страхового полісу до кінця річний строк, він платить, щоб зрозуміти, скільки з повернення або “повернення премії” очікувати. Повернення премії Розмір страхової премії, яка не була використана або “заробив”.

Припустимо, у вас є один рік з політикою $ 2000 річної премії. Якщо ви залишили політику рівно шість місяців, ви можете розраховувати на отримання пропорційної (щоденний розрахунок) повернення внеску в розмірі $ 1000. Але залежно від страхової компанії і тип політики, що може або не може мати місце.

короткого курсу та скасування пропорційної

Існують два основних формул, що використовуються страховими компаніями, щоб розрахувати суму повернення ви отримаєте премію: короткострокові ставки і пропорційної. Деякі, але не всі, страхові поліси включають “короткі швидкості скасування” положення. Це означає, що компанія стягує за ефективне дострокового розірвання. Як правило, заряду зводиться і в кінцевому рахунку ліквідована як політичні підходи терміну придатності.

Інші перевізники страхового процесу скасування на пропорційній основі, безкоштовно для дострокового розірвання. Сума незароблених премії, що ви отримаєте назад визначається шляхом ділення кількості днів політика була активна на загальну кількість днів у термін дії страхового поліса. Так що, якщо ви заплатили за 365-денний E & O політики, але перевізник скасовує його на 300 днів, ви будете отримувати відшкодування за повну суму, яку ви заплатили за решту 65 днів покриття.

Щоб допомогти вам зрозуміти наслідки рішення про скасування вашого E & O політики рано, ми надали відповіді на деякі з питань, які ми часто чуємо від наших клієнтів про пропорційну і короткого скасування тарифу:

Коротке швидкості скасування: чому б мені не отримати повне повернення коли я скасувати?

Страхових компаній, які використовують короткий курс формул скасування стверджують, що вони беруть на себе деякі витрати, створення і підтримка вашого рахунку. Замість того, щоб виставити рахунок за які стоять попереду, перевізник розподіляє його по всій життя політика. Якщо ви хочете відмінити до політики є для оновлення, страхова компанія тримає достатньо грошей для покриття своїх адміністративних витрат, але поверне вам ці гроші ви заплатили заздалегідь, так як премії. Тому що ці адміністративні витрати розподіляються по менше днів охоплення, ви в кінцевому підсумку платити більше за день охоплення, ніж якщо б ви тримали політика протягом усього строку.

Скільки страхової компанії тримати?

Тому що багато перевізників страхового бізнесу мають свій власний короткий графіків тарифікації, кількість повернення премії в короткий скасування тарифу змінюється. Тим не менш, деякі перевізники використовувати “короткий-Rate (90% Пропорційне)” метод розрахунку, в якій перевізник тримає заряд плоский 10 відсотків від незароблених премії, яка являє собою суму премій, що залишилися у вашій політиці при скасуванні . У таких випадках, ви отримаєте назад 90 відсотків від вашого незароблених премії. У деяких випадках страхові компанії може також встановити “мінімальні заробили” премію, яка означає, що вони будуть стягувати певний відсоток від загальної премії, навіть якщо ви тільки зберегти політику протягом місяця або двох. Мінімальна зароблені премії звинувачення, як правило, 25 відсотків або 30 відсотків від загальної річної премії.

Отже, що це означає для мене? Чи має сенс чекати і скасувати мій E & O політики на час відновлення?

Це залежить від того, якщо ваш оператор використовує короткий курс методу розрахунку і як далеко в термін ви. У короткостроковій швидкості відміни, страхові компанії засновують свої адміністративні витрати на кількість днів політика була активна, в порівнянні з довжиною термін дії страхового поліса. Якщо ваша політика майже вичерпала себе, можливо, має сенс просто тримати його в силі, а не продовжити. З іншого боку, якщо ви три місяці в один рік політики, коли ви вирішите скасувати, кількість грошей, яку ви не отримаєте назад, може бути значним. До скасування, зв’яжіться з вашим страховим агентом або брокером для аналізу витрат і вигод.

Але що, якщо моя страхова компанія скасовує моєї політики?

Коротке швидкості скасування застосовується, тільки якщо ви той, хто вибирає для скасування політики. Якщо ваша страхова компанія приймає рішення скасувати Вашу політику по будь-якої причини, крім невиплати премій, ви будете отримувати пропорційну повернення, визначається як повна сума невикористаного премії.

Коли ви купуєте ваші помилки та упущення страховий поліс, переконайтеся, що ви розумієте скасування вашого оператора умовах. Важливо також відзначити, що в разі скасування політики і бережіть політики стає недійсною, у Вас не буде ніякого освітлення в силі і ніякого захисту від будь-яких майбутніх претензій професійної недбалості або проти майбутнього позову про інцидент, який стався протягом терміну вашої політики .