досліджувати світле майбутнє для своєї дитини – верх кар’єри в 2020 році

Як ще один рік проходить швидкі зміни і тінь рецесії піднімається повільно, безліч нових кар’єрах чекають своїх дослідників в новому десятилітті. Як він збирається розвертатися для ваших дітей, який стоятиме на важливому перехресті в 2020 році? Які варіанти кар’єри вони матимуть? Як ми ростемо в керованій інформацією суспільства і розвитку технологій, покоління 2020 виявиться спійманим в мозку гонки. Юність майбутнього, швидше за все, розглянути питання про приєднання простору архітектори та генетичні консультанти, кар’єрі, що ми можемо тільки мріяти в цей момент часу.

Давайте подивимося на деякі кар’єри в майбутньому.

1. Охорона здоров’я:
Здоров’я включає в себе діагностику, лікування та догляд за людьми, будь новонародженої, невиліковно хворі або люди похилого віку. Масштаби цієї області помітно розвивалася протягом останніх кількох років у зв’язку зі збільшенням інвестицій, зростаючих ланцюгів лікарні, зміни способу життя і довше тривалість життя. Крім традиційних областях медичної практики (лікарі, стоматологи, офтальмологи, кардіологи і т.д.), кар’єрі, таких як адміністратори лікарень, медичних технологів і техніків і медичних досліджень побачимо зростання в довгостроковій перспективі. Догляд як професія, також буде розвиватися особливо завдяки зростанню числа літнього населення прагнення до кращого життя. Останні доповнення до серії майбутніх кар’єри в цій області є ті, в мозок і аналізу генетичного консультування.

2. багатства догляд за собою:
Хоча фінансовий сектор був сильно постраждали від економічного спаду, хмари стали поступово перейти і звільнити місце для нових перспектив. Доходи народних знаходяться на підйомі і тому їх готовність йти на ризик зі своїми грошима. У такому випадку, існує необхідність для професіоналів, які розуміють, пояснити, зберегти і примножити гроші людей для них. Це відкриває двері до кар’єри у фінансовій / інвестиційної консультативної, управління ризиками, управління активами та корпоративні фінанси.

3. інженерний
З безмежної інновації в технології, кар’єрі нечуване досі підноситься в якості опції для нового покоління. Посунься комп’ютерів і телекомунікаційних інженерів, ваші діти будуть спеціалізуються в таких областях, як робототехніка, телепортація, моделювання та космічного туризму.

4. Освіта:
Освіта це ще одна область, де йде нереальний зростання інвестицій дюйма Крім того, він поступово набуває глобального, а також комерційних аватар. Оскільки все більше зарубіжних університетів співпрацювати з індійськими навчальними закладами та організаціями, останні почали рухатися в напрямку організованого вербування. Крім традиційних позицій, таких як канцлери і віце-канцлери, такі посади, як генеральний директор і головний операційний директор також поступившись в систему.

Як методи навчання продовжувати реформи, слово «е» вже зробив свій шлях в методах навчання. Таким чином розробники освітнього змісту отримає все більшого значення в найближчі роки.

5. це:
Інтелектуальна мережа стала необхідністю для будь-якої установки. Тому веб-і системні аналітики, проектувальники і розробники будуть як і раніше затребувані і будуть необхідні для проведення більш складних профілів. Так буде програмного забезпечення і розробникам, веб-консультантів та менеджерів інформацією. Крім того, паралельне програмування є відносно новою кар’єрі, ймовірно, стане популярним у найближчі роки.

6. зелених робочих місць:
Тиск попиту на рибні ресурси, швидше за все тільки багаторазово збільшити в майбутньому. У такому випадку, ми будемо потрібні люди, які можуть прийти до нас на допомогу, люди, які спеціалізуються на «переробці ресурсів” і “інтелектуальної інфраструктури. Тому, коли ваші діти виростуть, ви можете побачити їх працювати на робочих місцях з поновлюваних джерел енергії, біогазу, сонячних і вітрових енергетичних систем, екологічні продукти та послуги і так далі. Інші області включають наукові дослідження і розробки, виробництво, консалтинг, енергії, енергоефективних будівель і будівництва і проектування і реалізації проекту. Сталий розвиток довкілля в суміжних областях, як очікується, щоб заманити майбутніх шукачів у величезних пропорціях, схоже на те, що це було десять років тому.

7. біотехнології робочих місць:
Ще одним сектором, ймовірно, буде спостерігатися високий зріст є біотехнологія, яка також створить кілька робочих місць у сфері виробництва, продажу, досліджень, розвитку і так далі. Кар’єра варіантів у цій області включають лікарських засобів, клітинної терапії і тканинної інженерії, біоінформатики, клінічні дослідження, інтелектуальна власність, Біоаналітичні хімії, машинобудівний завод та ін

8. Сільського господарства та інших агропромислових кар’єри:
Незважаючи на прогрес у ряді секторів, сільське господарство і раніше є важливим джерелом доходу в Індії. Поява сільськогосподарської техніки, як очікується, сприятиме зростанню в сільському господарстві та інших агропромислових секторів. Існує і буде як і раніше широкі можливості для створення успішних кар’єр в квітникарстві, спеції обробки, фармацевтика, молочних продуктів, фруктів і овочів, м’яса і риби і інших галузей харчової промисловості. Крім того, кілька осіб, які шукають роботу, як очікується, зробити вибір на користь відносно менш вивчені органічні продукти харчування та напої промисловості.

9. нанотехнології
Нанотехнології швидко стає популярним і пропонує безліч варіантів кар’єри в таких різноманітних галузях, як медицина, інженерна справа, косметики, засобів обчислювальної техніки та програмного забезпечення, робототехніки, оборона, наукові дослідження і розробки і так далі.

10. інші можливості:
а) Експериментальні петрологія: Це люди, які вивчають еволюцію і утворення гірських порід на інших планетах.
б) Realiser: realiser створює реальні версії віртуальних об’єктів.
в) на погоду Поліція: Ці люди керують ті, хто виробляє йод індукованих опадів від пропливають хмари. Вони відповідають за контроль кількості йоду використовуються для впливу на погоду.
D) Unplugger: Це психічного здоров’я професійних відповідальних, щоб допомогти відучити людей від надлишкового залежність технології.

Ці обіцянки, що майбутнє для сьогоднішніх дітей. Схоже, що важкий шлях до протектора, але потім завжди є і не може бути по-іншому. Одне можна сказати точно, хоча, враховуючи величезні можливості для вивчення широкого спектру вибору професії, забезпечуючи вашій дитині простір для самостійного дослідження є обов’язковою умовою.

Також майбутнього освіти дитини і успіх залежить від того, як добре ви плануєте сьогодні.
Будьте готові і все стане на свої місця. Одне з таких пристроїв, які допоможуть вам почати роботу є Educost Aviva, яка дозволяє розрахувати вартість майбутнього освіти і знати суму, яку ви повинні інвестувати сьогодні для досягнення необхідного корпус.
___________________________________________________________________________