досвідчені інвестори звертаються до страхування життя і ануїтетів додаткові переваги для відстрочки податку

Це ніколи не надто рано думати про податкового сезону, хоча багато хто з нас вважають, що це найменш чудовий час року. Досвідчені інвестори все частіше використовують у своїх інтересах інвестиції, які дозволяють їм відкласти частину свого податкового тягаря.

Якщо ви вичерпали ваші інші варіанти відстрочки податку – сприяли максимально допустимий за законом ваші 401 (K) або IRA – це може бути час, щоб розглянути страхування життя або ануїтету. Такі продукти, як змінні ануїтети і змінних політики загального житті все пропонують певні переваги відстрочення податку, відповідно до Петті Reiners, помічник віце-президента з маркетингу Ameritas Прямі, підрозділ Ameritas Життя корпорації страхування

“Для інвесторів, які повною мірою скористалися інших податків відкладено інвестиційних можливостей, змінні ануїтети та страхування життя є хорошим місцем для розміщення додаткових доларів інвестицій”, Reiners говорить. “Дуже багато інформації, продукції і опцій можна знайти в Інтернеті. Інвестори повинні бути впевнені, щоб шукати продукти “без навантаження”, які не стягують комісії з продажу, збори або над головою. ”

Деякі відкладені податкові інвестиційні можливості включають в себе:

змінні ануїтети

За умови, страхові компанії, цей продукт дозволяє інвестору прийняти участь в широкий спектр інвестиційних можливостей порадив відомих компаній взаємних фондів. Податки відкладено на доходи від цих інвестицій. Угоди в рамках інвестиційної не обкладаються податком або, Reiners говорить.

“Змінний ануїтет може допомогти вам рости ваші гроші на відстрочений податок основі”, Reiners говорить. “Крім того, якщо ви інвестуєте в ануїтету без навантаження відразу стає рідким. Ви можете покласти гроші сьогодні і завтра відмовитися від нього. Ви не платите податки на зростання, поки не зніме її, як дохід, а то вона оподатковується як звичайний дохід. “IRS покарання можуть подати заявку на зняття у віці до 59 1/2.

Відкладаючи податків на поточне зростання, інвестиції можуть рости швидше, тому що є потенційно більше, постійно збільшуючи кількість грошей, працюючи для вас виробляючи більше грошей.

Додаткові переваги змінні ануїтети включають в себе можливість здійснювати необмежену внесків та гарантованої вигоди для вашої смерті бенефіціарів в більшості ануїтети. Якщо покупець ануїтету вмирає, бенефіціари отримують принаймні, кількість первинних інвестицій, навіть якщо фактичне значення ануїтету знизилася. І, звичайно, якщо ануїтет придбав в ціні, бенефіціари отримують більшу суму.

мінлива універсального страхування життя

Як і всі продукти страхування життя, мінлива універсального страхування життя надає довічну захист страхування та фондів довгострокових фінансових цілей. Крім того, вона може фінансуватися таким чином, що дозволяє інвестувати частину вашої премії в відкладені податкові інвестиції, як і змінний ануїтет, Reiners говорить.

Правильно структурувати, з нагоди втрати годувальника є дохід обкладається податком на рахунок одержувача без затримки і витрати заповіту.

“Ви також можете структурувати продукт, щоб дозволити вам піти з політики”, говорить вона.

“Висновок кранів Ваш внесок першого і останнього інвестиційного доходу. І так як ви вже заплатили податки на ваш внесок, ви не оподатковуються ще раз, коли ви знімаєте його. Ви не платите податки на інвестиції, поки ви не знімати доходу. “Зняття дозволить знизити втрати годувальника і може призвести до політики стає недійсною.