дорожній податок підвищуватися протягом 44% водіїв

Гордон Браун.

Вибачте. Це було трохи тупі, чи не так? Але він буде фігурувати в цьому – кращий, щоб попередити вас попереду, я думав. Зрештою, ви не хочете, щоб він підкрадається до тебе, чи не так? Він міг би зробити це дивна річ щелепи. Або, ще гірше, виводок на вас. Ви знаєте, всі темні і пристрасні, як Хіткліф, тільки “старше і мудріше”.

Або, принаймні, це було порівняння він зробив в недавньому інтерв’ю новий державний діяч.

Паплюжать британської громадськості, а потім ви опинитеся в порівнянні з Гордоном Брауном, говорити про зіпсованої спадщини – принаймні у них буде, що спільного, тим не менш, я вважаю, якщо нічого особливого.

Бачте, Гордон був на неї ще раз. Спочатку було 10p фіаско групи податковий, і тепер він засмучений майже одну шосту частину нації з його планами для схеми дорожнього податку об’єдналися відповідно до вуглець Вашого автомобіля рівнів викидів двоокису. До 2009-10 рр., мабуть 8700000 водії опиняться в гіршому становищі. І 2010-11 ця цифра зросла до 9,4 мільйона. З іншого боку, він створив бізнес і автомобіль Autotrader нації сайти страхування порівняння. Так що не все так погано.

Дійсно, праці скажу, що це дуже добре. Не стільки зростанням у зверненні Autotrader, але поліпшення вони передбачають новою схемою податку створює для навколишнього середовища. Вид має сенс, чи не так? Зробити випромінюючий багато вуглекислого газу більш дорогий і люди будуть купувати більш екологічно чистих автомобілів. Довкілля покращилася. Роботу.

Звичайно, найгірший забруднюючих автомобілів, як правило, є найстарішим. І ви повинні бути досить забезпеченими регулярно замінювати вашого автомобіля. Так що вгадати, який сектор суспільства буде, знову ж таки, постраждають від його податкової ідеї? Якщо тільки він не тягне іншу розворот.

Що стосується навколишнього середовища, хороша ідея, але не отримала свого втілення, коли ви закликали до збільшення видобутку нафти, принаймні з 2005 року.

І це було навіть не тільки змішаному сполученні Браун був для нас у всьому цьому. Можливо, люди, можливо, взяли новину трохи краще, якби він не сказав, на 4 червня у парламенті, що більшість учасників дорожнього руху було б краще, за цією схемою. Більшість (55%) не буде краще, вони насправді буде або гірше, або не гірше. Тільки 33% буде краще.

Виступаючи по радіо Саймон Майо 5 показують, як міністр фінансів Ангела Eagle точно не допоможе. Браун, був справді, враховуючи правильну інформацію в палату 14 травня, сказала вона, так зупиняючись на все, що він говорив останнім часом, незалежно від того, що сталося, щоб бути правильним чи неправильним, і вона неодноразово відмовлялася визнати, це було чи було щоб повністю і навмисно втрачають головне.

Право. ОК. Так що сама остання інформація, не має ніякого значення? Ну, там йде новин промисловості. І така логіка, я, ймовірно, слід визнати, що я твердо вірю в Діда Мороза, і мої думки на все, що брязкальця найкраще можна охарактеризувати як “Goo”!

Або, може бути час Ангела Орла вигину теорії істинності та актуальності не так очевидно смішно? Якщо так, то є тільки один спосіб закінчити цю статтю, припускаючи, що я хочу, щоб ви вірили жодному слову:

Я тепер розумію, що я був неправий.

Тепер, якщо тільки Гордон Браун і так сказати.