дороге медичне страхування способи скоротити витрати.

Ви, можливо, помітили збільшення вашої премії медичного страхування в останній час. Тут ми розглянемо деякі з можливих причин цього і знайти способи боротьби з ними.

За даними дослідження ринку Datamonitor групи, медична інфляція є причиною щорічно збільшується на 8% у страхових преміях. Стійкий прогрес у розробці нових лікарських препаратів, методів лікування і обладнання, що використовуються для діагностики захворювання і пов’язані з цим витрати є очевидною причини для цього. Це і зрозуміло, і кожен хоче останнім у діагностиці та лікуванні. Обладнання застаріває з часом і незмінно самі слова нові та вдосконалені означати зростання вартості.

Іншою причиною може бути те, що страхові ризики і, отже, витрати збільшуються з віком. Багато страхових компаній все ще використовують віковими групами, де витрати збільшуються в кінці десятирічного періоду. Наприклад, хтось у віці від 40 до 49 років платитимуть їх нормальної погодився премії. Досягти страшних 50 і наступний кронштейн становить від 50 до 59, і так далі. Збільшення більше з віком, і може бути аж до 50% в від 60 до 69 категорії.

Багато страховиків вирішили згладити збільшується на щорічній основі. BUPA, PruHealth і Axa PPP три з них. Axa PPP клієнтів, наприклад, слід очікувати зростання вартості страхових премій приблизно на 2%, у зв’язку з їх віком. Інші страховики говорять, що думає про впровадження цього методу.

Стрімке зростання цін на медичне страхування турбує споживачів і багато роблять рішення про припинення своєї політики, коли вони підходили до їх 60-их, і це може бути тільки, коли їх відчувається найбільша потреба. Datamonitor видала цифри, що показують, що відбулося зниження на 15,2% числа людей з приватного медичного страхування в 7 років до 2004 року.

Маючи це на увазі, страховики придумали кілька способів, щоб скоротити витрати. Ви можете вибрати для надлишку на політику, ефективно розробкою плану у відповідності з вашим бюджетом. Наприклад BUPA говорять нам, що, якщо ви були готові заплатити 2000 фунтів стерлінгів надлишку, ви б удвічі скоротити премії. Понад £ 100 може досить добре зменшити ваш рахунок приблизно на 10%.

Немає претензій знижки інший можливий спосіб зменшити свої премії, і це можна отримати до 50% економії. Ви повинні бути в змозі передати це, якщо ви вирішите змінити провайдерів.

Там велика варіація на шляху, в яких компанії не розглядати жодних претензій знижки. Axa PPP пропонує негайне 27,5% ніяких претензій знижку на початку політики, але пред’явити претензії, і це втрачається. Не всі політики BUPA включають в себе положення про знижки ніяких претензій, але деякі роблять, і вони гарантувати, що в разі виникнення претензії, пов’язане з цим зростання премія буде не більше 10%.

Pruehealth заохочувати їх страхувальникам, щоб залишатися здоровим з метою скорочення їх премій. Ви можете отримати від 25 до 100 відсотків від премії в наступному році, в залежності від зусиль, які ви покладете в неї. Очки нараховуються за різні види діяльності і зміни способу життя.

Всі ці вибори, це відмінний час, щоб дослідити варіанти. Не просто продовжувати платити, і, звичайно, не втратити це цінне кришкою, скасувавши ваша медична страховка, просто отримати на лінії і знайти страховий брокер, який знайде праву кришку для вас за ціною, у відповідності з вашим бюджетом. Кишені принесе користь також, з он-лайн знижка.